Forum LOVAC

Za goste i nove članove => Predstavljanja novih članova foruma LOVAC => Autor teme: Bobi - 22. 10. 2007. 15:30:03

Naslov: Bobi - detaljno predstavljanje
Autor: Bobi - 22. 10. 2007. 15:30:03
Znaci ovako, zovem se Ivan Jagunic, rodjen sam 05.04.1978. u Karlovcu.
Inace zivim u Duga Resi, ali zbog posla vec par godina u tjednu obitavam u Zagrebu...
Clan sam Lovackog Drustva "Duga Resa", lovom se bavim zadnje 3 godine aktivno koliko mi to posao dopusta... Krenuo bi ja i prije no nazalost imao sam misljenje da to nije mjesto za mladju populaciju jer sam uvijek susretao samo stariju ekipu, a tek sam kasnije shvatio koliko sam propustio... A sve je pocelo zahvaljujuci lovackom vjesniku prije 3 godine, naime dobio sam ih jedno 10 komada da prelistam i skratim vrijeme dok testiramo masinu, i tada se prelomilo u meni... Za 2 dana sam imao zamolbu za staziranje i hvatao po Duga Resi tajnika drustva da mu predam istu i ukljucim se u rad drustva... Od tada najkrace receno zivim lov...Imam malo iskustva i zato na ovom forumu kupim sve sto se da nauciti, a osim toga pokusavam sto vise saznati i iz literature i casopisa...
Drago mi je sto vidim da ima brdo ljudi koji stvarno imaju pun kufer iskustva i trude se to iznjeti drugima, no naravno kao i na svakom forumu uvijek ima onih kojima je to sve samo sprdnja i zajebancija...
Podrzavam sve odluke administratora i moderatora, i sam sam bio opomenut nekoliko  puta, ali boze moj, sve je to normalno...

Zato ajde lijepo da mi od ovoga foruma stvarno stvorimo nesto sto ce vrijediti jos vise, a vec sada je to jedna mala enciklopedija znanja i iskustva... I da se druzimo i lovimo kao sto to prilici lovcima i kao sto nam nalaze nasa lovacka etika, a ne da se svadjamo i sve razje....

Eto naprimjer ja sam se jucer zapalio za sokolarenje i to prejako, a da nije bilo foruma ko zna kada bi otkrio i tu stranu lova...

Toliko od mene, pozdrav svima i Dobra Kob!
Naslov: Odg: Bobi - detaljno predstavljanje
Autor: Zoran - 22. 10. 2007. 15:34:59
nikad mi nije draze bilo napisati dobro doslicu dobroj osobi!  d4
Naslov: Odg: Bobi - detaljno predstavljanje
Autor: medo - 22. 10. 2007. 22:04:28
Bobi dobro nam dosao i stvarno je lijepo cuti tvoje misljenje.Nadam se da cemo opravdati tvoja i svoja ocekivanja d4
Naslov: Odg: Bobi - detaljno predstavljanje
Autor: shaga - 23. 10. 2007. 09:16:27
Svaka cast na razmisljanju Bobi!
Pozdrav
 d4
Naslov: Odg: Bobi - detaljno predstavljanje
Autor: SSG - 26. 10. 2007. 14:40:53
Iskrena dobrodošlica mom zemljaku i Dobra Kob d7
Naslov: Odg: Bobi - detaljno predstavljanje
Autor: Vanja - 26. 10. 2007. 15:14:52
Lijepo i iskreno predstavljanje. Dobrodošao i želim Ti puno sreče u lovu z14
Naslov: Odg: Bobi - detaljno predstavljanje
Autor: gardista - 26. 10. 2007. 15:18:18
dobar pogled kolega...
Naslov: Odg: Bobi - detaljno predstavljanje
Autor: fazan - 31. 10. 2007. 10:26:38
Želim Ti dobrodošlicu i aktivno uljučenje u rad foruma!
Naslov: Odg: Bobi - detaljno predstavljanje
Autor: ikova371 - 01. 11. 2007. 16:46:44
dobra ti kob bobi