Forum LOVAC

Za goste i nove članove => Predstavljanja novih članova foruma LOVAC => Autor teme: giga - 28. 08. 2009. 12:20:17

Naslov: Da se predstavim
Autor: giga - 28. 08. 2009. 12:20:17
Zovem se Igor ,nadimak mi je giga i živim u Županji.Nadam se da vam neće smetati što nisam lovac ali imam  dosta prijatelje lovce,slušam njihove priče  i moram priznati da me lov sve više privlači.Jedan od njih član je ovog foruma već dugo, pokazao mi je  ovaj portal i forum i mnogo dobrih  priča,slika ,interesantnih tema i zanimljivih sugovornika.
Nadam se , što zasada , nisam lovac da to neće biti prepreka članstvu,nemam za sada o čemu pisati ali znam bar dobro čitati a ima se i šta.

Volim prirodu,druženja i zamalo da zaboravim istaknuti moje prednosti  ,spretan sam sa roštiljom i kuham  jako dobar fiš paprikaš a specilalist sam za lovački čobanac.
Toliko za sada zagi
Naslov: Odg: Da se predstavim
Autor: valdop - 28. 08. 2009. 15:17:41
 d4 pozdrav  rostilj  z10
Naslov: Odg: Da se predstavim
Autor: JANEZ L - 28. 08. 2009. 16:25:35
Lp!

 welcome z10

Lovski zdravo
Janez L
Naslov: Odg: Da se predstavim
Autor: reba - 28. 08. 2009. 18:07:55
Dobrodošao zagi
Naslov: Odg: Da se predstavim
Autor: Nosler - 28. 08. 2009. 18:32:56

Volim prirodu,druženja i zamalo da zaboravim istaknuti moje prednosti  ,spretan sam sa roštiljom i kuham  jako dobar fiš paprikaš a specilalist sam za lovački čobanac.
Toliko za sada zagi

Naravno da si dobrodosao!!  ;D zagi
Naslov: Odg: Da se predstavim
Autor: jatagan - 28. 08. 2009. 19:26:33
Dobro nam doso. zagi
Naslov: Odg: Da se predstavim
Autor: isa - 28. 08. 2009. 20:24:51
Giga, dobrodošao  zagi
Moram priznati da sam ja glavni   krivac da se prijaviš na forum.U Županji se već družiš sa lovcima pa su i oni odgovorni što te zanima lov .Kako svake godine ljetuješ u mom susjestvu, očito sam te ove godine posebno zagrijao za lov  kroz  moje lovačke priče , uživo i kada sam ti pokazao neke   sadržaje  i teme sa foruma.
Ovogodišnji čobanac koji si kuhao  kod mene od  dalmatinske veprovine i  tvoje  slavonske  srnetine je bio vrhunski i šteta što nisi mogao ostati dulje da realiziramo jednu  fiš kombinaciju od morske i  jezerske ribe.Što se tiče mene  zadovoljavaš sve standarde za lovca i imaš sve ono što lovcu treba.
Kada i nebi bilo tako ,onaj božanski čobanac  u loncu od 16 litara ,bi bio dovoljan za članstvo.
Čitaj i uživaj d4
Naslov: Odg: Da se predstavim
Autor: krilaš - 28. 08. 2009. 20:47:56
Dobro nam došao Gaga
 welcome
Naslov: Odg: Da se predstavim
Autor: Harry P. - 30. 08. 2009. 11:52:50
Dobro došao, Giga. Nema veze što nisi lovac, glavno da znaš kuhat.

Obzirom da ti je isa dao svoj blagoslov netreba ti više ni blagoslov Svevišnjega...  happi happi
Naslov: Odg: Da se predstavim
Autor: sljuka lukavec - 30. 08. 2009. 22:14:18
 zagi
Naslov: Odg: Da se predstavim
Autor: SEJFO - 31. 08. 2009. 00:02:21
Dobrodošao!!! zagi
To što nisi lovac, nije bitno, ja sam lovac al ne ulovim skoro ništa sem prehlade, a i ja ti volim  i znam oko raznih jela, ...... zagi zagi zagi