Forum LOVAC

Za goste i nove članove => Predstavljanja novih članova foruma LOVAC => Autor teme: Takezo - 27. 04. 2019. 09:24:51

Naslov: Lijep pozdrav
Autor: Takezo - 27. 04. 2019. 09:24:51
Javljam se iz Rijeke, a na forumu sam zbog novopronadjene znatizelje.

Interesi su iz mozda pomalo cudnog motiva - nekako mi je pocelo djelovati eticki suvislije i prirodnije sudjelovati u lovu, ubijanju i pripremi hrane nego kupovati zapakirano glumeci da raste na drvetu. Osim ako se ide u vegetarijance, naravno :D
Koliko je stav realan s obzirom na nacine raspodjele ulovljenog mesa je doduse iz dosada procitanog upitno.

Trofejni lov i opcenito lov radi lova mi nije trenutno zanimljiv.

Aktivnosti na odrzavanju lovista, kao i svaka isprika za boravak u prirodi jesu.

No tek treba vidjeti hoce li se znatizelja pretvoriti u aktivniji interes.
Naslov: Odg: Lijep pozdrav
Autor: Pinia - 27. 04. 2019. 11:53:07
Welcome to Thunderdome!

Nemoj spominjat ubijanje jer će te ovdje na forumu pojedinci razapet.
Riječ ubijanje zamijeni sa "polaganje na dlaku"..

Sretno!


Pozz  zagi
Naslov: Odg: Lijep pozdrav
Autor: roger - 27. 04. 2019. 13:06:38
 welcome

Inace, da, kaze se odstrel, a ne "ubijanje."

Naslov: Odg: Lijep pozdrav
Autor: Takezo - 27. 04. 2019. 15:01:49
 z10

Ha, vidio sam to i zelio popravit, ali ne vidim kako se editiraju postovi  paci paci
Naslov: Odg: Lijep pozdrav
Autor: fox - 27. 04. 2019. 17:26:25
 welcome
Ma ne "beri brigu" Takezo!  "Lovđije" su ti ionako (većina njih) Veeeeliki oportunisti-svašta progutaju.Ali to nam i dobro dođe, pa ćeš tako i taj svoj vokabular u predstavljanju "odraditi" kao kaznu kod svog prvog lovačkog krštenja.
A ovo zadnje želim ti što prije! teaa z10

Još jednom, Dobro Došao!! bravooo
Naslov: Odg: Lijep pozdrav
Autor: Takezo - 28. 04. 2019. 00:09:59
 z10

Hvala ljudi  d4
Naslov: Odg: Lijep pozdrav
Autor: grom - 28. 04. 2019. 20:10:18
 welcome Samo ti rješi šta treba i što prije u lov, ostalo će doći samo po sebi. Dobar lovac zna što je u redu, a što ne. Na stranu propisi, realno gledano moramo ih se držati ali normalnom lovcu to i ne treba.