Forum LOVAC

Za goste i nove članove => Predstavljanja novih članova foruma LOVAC => Autor teme: osbourne - 09. 11. 2007. 11:09:08

Naslov: Ozzy Osbourne
Autor: osbourne - 09. 11. 2007. 11:09:08
...je veliki pokornik prirode, zaljubljen u sve njene ljepote. Imam 20 godina i kao što prva rečenica kaže vezan sam uz prirodu odkako znam za sebe. Djetinjstvo sam proveo u vikendici na planini u borovoj šumi, te vjerujemd da me je to dodatno vezalo za Majku.
Več sa nekih 6,7 godina upoznao sam predjsednika Hrvatskog entomološkog društva koji me nesebično uveo u svijet šestonožaca. Dao mi je puno znanja o njima i na tome sam jako zahvalan. Super je kad se netko zauzme za nekoga tko ima neke interese i volju.
Nakon više od 10 godina trčanja za bubama prebacio sam se na teraristiku te je moja soba postala kao prašuma: jedno vrijeme imao sam 11 tarantula i zmiju u sobi. Da ne govorim o "putnicima" koji su se našli u mojim rukama!
Zadnjih par mjeseci planinarim, obožavam šumu i sve hirove prirode pa zašto ne uživati u njimač Sve više mojih vršjaka se "ponovo" vežu za prirodu te ima ja dođem ko duhovna majka u tom pogledu ;D.

Živim u malom selu gdje nemam društva (osim susjeda koji ide samnom okolo kad nema posla) pa mi dobro doču istomišljenici.
Šumom uglavnom hodam sam ili u društvu psa Nanda kojeg sam, s ponosom mogu reči, udomio prošle godine iz azila! Pas je super no i dan danas se vide posljedice pretpostavljam zlostavljanja tog psa pa je jako teško raditi s njim jer čim se povisi glas pobjegne. No svladali smo opuštenu uzicu kad šetamo, šapu, i sjedni!
Obožavam činiti nešto za prirodu pa uvijek kad šetam šumom napunim vreču smeča koju bacim u kantu u nadi da se neče opet nači u dolcu ispod...
Pokrenuo sam akciju pomoči azilu te skupljam/o hranu, staru robu i daske za kučice. U azilu odakle sam uzeo psa trenutno boravi oko 180 pasa i bilo kakva pomoč je itekako dobro došla. Mislim globalno, djelujem lokalno;)!
Na ovaj me forum dovela želja da izbliza "upoznam" divlje životinje koje nisu okružene cestama i tramvajima u zoološkom vrtu. Moj prvi post je zapravo hrpa pitanja kako prehraniti divljač zimi i kako im se približiti itd. Želim to doživjeti i zabilježiti fotičem.
Dosta za sada, hvala na pomoči!
Boris
Naslov: Odg: Ozzy Osbourne
Autor: Nikola - 09. 11. 2007. 11:44:53
Pozdrav i dobro došao....
Naslov: Odg: Ozzy Osbourne
Autor: nazime - 09. 11. 2007. 11:54:13
Pozdrav Boris, dobro došao :D
Naslov: Odg: Ozzy Osbourne
Autor: SSG - 09. 11. 2007. 12:12:42
Boris,dobro nam došao d4
Naslov: Odg: Ozzy Osbourne
Autor: fazan - 09. 11. 2007. 12:19:46
Na ovaj forum su dobrodošli svi koji vole ljude i životinje ili ako Ti paše obrnuto.
Prav za prav lep pozdrav !!
Naslov: Odg: Ozzy Osbourne
Autor: medo - 09. 11. 2007. 12:37:53
Pozdrav i dobro dosao k nama d4
Nadam se da ces naci ovdje odgovore na pitanja.
Naslov: Odg: Ozzy Osbourne
Autor: draganco - 09. 11. 2007. 16:14:27
Dobro dosao medju prave lovce i zaljubljenike u prirodu.
Naslov: Odg: Ozzy Osbourne
Autor: osbourne - 09. 11. 2007. 22:03:27
hvala svima ::)