Forum LOVAC

Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci => Terenci => Autor teme: zober - 14. 03. 2009. 23:20:02

Naslov: Suzuki Jimny
Autor: zober - 14. 03. 2009. 23:20:02
Moja nova pridobitev!Prej mel suzuki vitaro!(http://www.shrani.si/t/28/8z/1qhrI30A/p3141017.jpg) (http://www.shrani.si/?28/8z/1qhrI30A/p3141017.jpg)
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: dean - 15. 03. 2009. 11:12:08
Odličan auto, moj prvi izbor ali je Lada jeftinija. Makar je ovo auto a o Ladi bi se moglo razgovarat, ali upravo iz tog razloga mi Lade nije žao...
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: Traper. - 02. 10. 2010. 02:27:28
Na novog jimny reduktor se ukljucuje sa dugmeta a ne sa racke.
Dali je to bolje ili mana jer neke misle da je racka pouzdaniji izbor.
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: Traper. - 04. 10. 2010. 10:59:43
Zar nema niko na forumu iskustvo vezano za pouzdanosti ruskeili dugmeta.
Dajte neki savjet ne samo na jimnyja nego i svi terenci novijeg godista
menjanje spore brze se menjaju pritiskanjem dugmeta a ne kao u dobra stara vremena sa rucke.
Dajte neki komentar u vezi ovoga.Pozdrav.
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: fazan III - 04. 10. 2010. 11:18:48
ja imam smuraya i prezadovoljan sam,sve mehanićki,a frend ima grand vitaru sa elektronikom i za sada nema problema,sve ovisi na kakvog se natrefiš,ali mislim da nebi trebalo bit problema
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: grakela - 04. 10. 2010. 21:43:00
Lada je jeftinija al treba cisternu imat sa njom i nije neki finjak od auta.Jimny je pravi terenac,fin i uzak mozes proc di oces a nije mu ni cijena previsoka, a potrosnaj mu je mala jer je normalan motor,..
Evo ja kupujen wranglera jer mi je drago auto i mlad san ali tek 2008 godina je moderniji unutra,iako je auto ok za sve ima nekih putova gdje ce mi bit pre sirok za prolazk pa bi za to jimny savlada ko od sale.
Inace da san stariji kupio bi jimnya bez puno misljenaj.Svi ovi americki veci terenci ponekad kod nasih terena ne sluze bas pogotovo na otoku gdje su putovi napravljeni za prolaz renol 4,a sastrane je gomila od kamena;pa ti sad vidi.zatjavascript:void(0);o je jimny stvoren za; a usput je i fino gradsko auto.pozz
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: Macak - 07. 10. 2010. 21:00:39
Dobar terenac kolega zober, a sad pod hitno u radionu i debelo zastitu za lim na njega, inace bit ce veselo kad se hrdja pojavi...
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: Harry P. - 10. 10. 2010. 20:38:13
Dobar terenac kolega zober, a sad pod hitno u radionu i debelo zastitu za lim na njega, inace bit ce veselo kad se hrdja pojavi...

Čekaj, hoćeš reći da i Jimny brzo "procvjeta" i do sada nisu uspjeli otkloniti tu boljku od prethodnih modela.
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: Macak - 10. 10. 2010. 23:47:14
Da kolega Harry, nije bas koma kao Samurai, ali voli i on rado "procvjetati". Ocito ovi iz Suzuki-a nisu nista naucili, ima ih ovde dosta kod mene, pa vidis svega i svacega, samo sto se koriste najmanje na terenu.....Kao terenac je olican, tako da nema beda, kupis ga stavis dobro zastitu i miran si.
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: evaeva - 18. 11. 2010. 21:31:27
Jimny je bio jedan od mojih favorita kada sam se odlučio za kupnju malog terenca. Ovaj automobil ima dugu povijest i jako je dobar na terenu zbog svojih skromnih dimenzija ali na kraju sam se ipak odlučio za Teriosa a prevagnulo je to što ima 5 vrata, živcira me stalno preklapanje ziceva.
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: KOzorog - 08. 07. 2012. 00:01:16
Imam pitanje? Koliko realno troši Suzuki Jimny? Imam namjeru ga kupit pa me interesira!
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: evaeva - 08. 07. 2012. 18:50:28
Potrošnja je oko 8-9 litara benzina.
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: Lazar - 08. 07. 2012. 20:19:52
kad se sanjim puno vozi po lovistu , stalo u prvoj i drugoj dalekopreko 10 l
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: KOzorog - 09. 07. 2012. 11:09:57
Hvala na odgovoru!  A sada molim savjet i pomoć, koji Terenac, Suv po mogućnosti disel preporučate za lov i za ić na posao!
Trenutno ima Jeep Cherokee 2.5 td 97g. radim dosta dvokratno i bitna mi je potrošnja a ipak da je nekoliko sposoban za lov???
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: ivod - 09. 07. 2012. 15:31:23
Auto o kojem maštam. Malo mi snove zasad koleba ovo o čemu kolega Mačak piše, no , s druge strane, vlasnici istih, koji su prije vozili Samuraje tvrde da je kod Jimnyja taj problem limarije bitno manje zamjetan.
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: Lazar - 09. 07. 2012. 20:21:00
Hvala na odgovoru!  A sada molim savjet i pomoć, koji Terenac, Suv po mogućnosti disel preporučate za lov i za ić na posao!
Trenutno ima Jeep Cherokee 2.5 td 97g. radim dosta dvokratno i bitna mi je potrošnja a ipak da je nekoliko sposoban za lov???
lexus hybrid
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: pepi2 - 09. 07. 2012. 23:11:07
Hvala na odgovoru!  A sada molim savjet i pomoć, koji Terenac, Suv po mogućnosti disel preporučate za lov i za ić na posao!
Trenutno ima Jeep Cherokee 2.5 td 97g. radim dosta dvokratno i bitna mi je potrošnja a ipak da je nekoliko sposoban za lov???
Lazar je blizu, ja ti preporucam ML-a. Za cestu i izvan ceste osim ekstrema perfektan . Tak se i ja vozim.
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: Štef - 10. 07. 2012. 13:47:01
Hvala na odgovoru!  A sada molim savjet i pomoć, koji Terenac, Suv po mogućnosti disel preporučate za lov i za ić na posao!
Trenutno ima Jeep Cherokee 2.5 td 97g. radim dosta dvokratno i bitna mi je potrošnja a ipak da je nekoliko sposoban za lov???
lexus hybrid


 hao hao hao hao hao
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: ayaya - 04. 10. 2014. 15:23:15
moja ozbiljna preporuka škoda yeti dizel, pogon na sva četri, potrošnja 6,5 l/100 km, kad nakon lovišta prođeš kroz praonu možeš se s njime pojaviti u centru grada, a cijena ipak malo prihvatljivija.
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: ayaya - 04. 10. 2014. 15:29:13
Hvala na odgovoru!  A sada molim savjet i pomoć, koji Terenac, Suv po mogućnosti disel preporučate za lov i za ić na posao!
Trenutno ima Jeep Cherokee 2.5 td 97g. radim dosta dvokratno i bitna mi je potrošnja a ipak da je nekoliko sposoban za lov???

moja ozbiljna preporuka škoda yeti dizel, pogon na sva četri, potrošnja 6,5 l/100 km, kad nakon lovišta prođeš kroz praonu možeš se s njime pojaviti u centru grada, a cijena ipak malo prihvatljivija.
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: deeejan - 15. 03. 2015. 08:56:42
Jucer se kolega ivod malo pozelio off road avanture ;D pa smo se lijepo zapeljali happi
srecom traktor je bio u blizini ;D
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: mbiloglav - 15. 03. 2015. 13:32:07
Jimny je zakon na terenu,ja svome stavio opruge vise za cijeli navoj,nema prepreka zagi
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: Štef - 15. 03. 2015. 18:25:06
Ivod je zajebo i šefa i stanicu i 200 metara pruge. Što ga nisi ostavio i otišao pješice , nek sam baulja po dragonšcu  hao hao hao
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: deeejan - 15. 03. 2015. 18:45:03
 rol
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: pepi2 - 15. 03. 2015. 19:14:12
Pa sta niste vidjeli da je blato !? uf
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: deeejan - 15. 03. 2015. 20:48:19
sta je najbolje, znali smo da je blato happi
mozda nismo mislili da je bas tak ko zivo blato i da bu tak potonul...
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: pepi2 - 15. 03. 2015. 21:30:39
Potunuli ste jer ste naletili na balvane.. .Vide se naprvoj foto.
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: deeejan - 15. 03. 2015. 22:49:03
balvani su pokusaj izvlacenja ;D
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: ivod - 16. 03. 2015. 09:44:49
Ivod je zajebo i šefa i stanicu i 200 metara pruge. Što ga nisi ostavio i otišao pješice , nek sam baulja po dragonšcu  hao hao hao

Lako se vama zajebavat, izdajnik je to skoro i napravio  mad ! A ja ga dopeljal u društvo... uf
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: Štef - 16. 03. 2015. 09:47:42
Ivod je zajebo i šefa i stanicu i 200 metara pruge. Što ga nisi ostavio i otišao pješice , nek sam baulja po dragonšcu  hao hao hao

Lako se vama zajebavat, izdajnik je to skoro i napravio  mad ! A ja ga dopeljal u društvo... uf

E pa to je točno to - navodno će sad sve napravit da te izbaci, malo mu smetaš  hao hao hao  (zezam se)  zagi
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: pepi2 - 16. 03. 2015. 09:54:37
Da je bio kakav berac gljiva u blizini , on bi odlozio svoju kosaricu i pogurnuo vas iz blata.
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: deeejan - 16. 03. 2015. 10:03:59
Ivod je zajebo i šefa i stanicu i 200 metara pruge. Što ga nisi ostavio i otišao pješice , nek sam baulja po dragonšcu  hao hao hao

Lako se vama zajebavat, izdajnik je to skoro i napravio  mad ! A ja ga dopeljal u društvo... uf

E pa to je točno to - navodno će sad sve napravit da te izbaci, malo mu smetaš  hao hao hao  (zezam se)  zagi
sta je najbolje, ja sam govorio kolegi kud da ide, pa slucajno direkt u najvecu kaljuzu fre happi
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: ivod - 16. 03. 2015. 10:06:35
Da je bio kakav berac gljiva u blizini , on bi odlozio svoju kosaricu i pogurnuo vas iz blata.

Naprosto nije išlo, kolega pepi2. Na slikama se dobro ne vidi, upao sam u neki jarak, pa se auto samo nosom ukopavao u brinu, rikverc također bezuspješno. Kad me traktor povukao vani iz te jaruge, išao sam za njim do ceste po njegovim dubokim kolotečinama bez ikakva problema. Još smo kasnije na drugu poziciju vozili sol, pa također otklizali udesno na neke bukviće u glib, mislio sam da se sprema isti scenarij. Međutim, jarčić se samo trznuo, poskočio i bez problema izašao. Naravno, ja nisam nikakav vrhunski off-road vozač, pa dozvoljavam i svoju krivnju, a ne sumnjam da će dobar dio kolega baš u tome tražiti razlog ove male nezgode  ref.
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: Štef - 16. 03. 2015. 10:08:15
Imam ti ja jednog (u biti dva) "specijalca" sa kojima sam stalno u lovištu - svako malo se dogodi da se negdje zapne u blatu - od prije dvije godine sam sam sebi reko, dosta više toga - sad kad zapnemo samo i dalje ostanem sjedit, malo se popravim i dremuckam, ni glavu neću okrenut da vidim kaj se dogodilo... ne doživljavam više te pizdarije ni za suhu šljivu  hao hao hao
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: pepi2 - 16. 03. 2015. 10:10:12
deeejan je trebao voziti   dr.i
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: Štef - 16. 03. 2015. 10:11:41
deeejan je trebao voziti   dr.i

i ja to mislim, u biti htio sam to odmah reći ali se nisam usudio  happi happi happi
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: deeejan - 16. 03. 2015. 10:13:18
Da i ja nadodam, autic je stvarno zvjercica i skace po teren ko jarcic, kak veli kolega ivod.
ali jbg tu je stao i vise ni mrt...teren je stvarno gadan i da je bio i bilo koji drugi terenac, ne znam da bi se bolje proveo jer je mekano strasno i potone do poda, a onda bez vitla il traktora il drugog terenca koji je na suhom, nema spasa
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: deeejan - 16. 03. 2015. 10:19:31
deeejan je trebao voziti   dr.i

i ja to mislim, u biti htio sam to odmah reći ali se nisam usudio  happi happi happi
fre ::) hao
Naslov: Odg: Suzuki Jimny
Autor: pepi2 - 16. 03. 2015. 10:30:19
Vazno da ste vi zivi i zdravi , drugi put ponesite goluba pismonosu za slucaj da nema nikoga u sumi.