Autor Tema: ATV/QUAD  (Posjeta: 18119 vremena)

Offline steyrzg

  • K 100
  • **
  • Postova: 274
Odg: ATV
« Odgovori #30 u: 27. 02. 2008. 18:18:52 »
mislim da je mislio na ovo ;D

http://www.yamaha-motor-europe.com/products/side-by-side/side-by-side/rhino700.jsphttp://

Dobra slika , medicus ... mislio sam na to .... zadovoljstvo voznje je isto kao i kod ATV ,no UTV je ipak vise radno vozilo i vise se moze koristiti u lovu ... pogotovo za Vanjine potrebe ...

Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
Odg: ATV
« Odgovori #31 u: 27. 02. 2008. 20:52:57 »
Čini mi se Vanja da ti je lakše kupit nekog konju pa da s njim vučeš gicane, a ima i di pasti i spavati. Samo ga trebaš timariti i neće preći sigurno 1000 € cijene  ludiloo
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading

Offline steyrzg

  • K 100
  • **
  • Postova: 274
Odg: ATV
« Odgovori #32 u: 27. 02. 2008. 21:22:15 »
Huntercro .. ima i u tome nesto  d4 , bar ga ne trebas furat na servise :)

Offline Vanja

  • K 500
  • ***
  • Postova: 648
  • Lovac se ne postaje, lovac se rađa...
Odg: ATV
« Odgovori #33 u: 28. 02. 2008. 18:02:11 »
Imam ja konje , ali nisu za to. Ali trebalo bi nabaviti i konje za tu namjenu. U zadnjem velikom lovu na DS koji sam imao u gateru, bio mi je prijatelj s ATV-om. Strašna stvar. Kupit ću ga. Sad imam neke prioritete u lovištu koje trebam naptaviti ali i on će doč na red vrlo brzo.

Offline NLT

  • K 100
  • **
  • Postova: 252
Odg: ATV
« Odgovori #34 u: 28. 02. 2008. 20:14:15 »
Zasto ih ne registriras kao moto kultivator? Evo link.
www.quad-x.com
Goran

Jel ima tko kakvih iskustava sa ATV-ima (All Terain Vehicle) č
Ja razmišljam :-[ da ga kupimo za lovište. Mislim da je jako koristan, pogotovo za vuči svinje  na nepristupačnim terenima, naročito kad imamo pogone u gateru.
Evo par slika ATV-a od ludih amerikanaca :-\


Offline NLT

  • K 100
  • **
  • Postova: 252
Odg: ATV
« Odgovori #35 u: 28. 02. 2008. 20:19:25 »
Evo i ovaj link.
http://www.quadivator.com/products.html

Zasto ih ne registriras kao moto kultivator? Evo link.
www.quad-x.com
Goran

Jel ima tko kakvih iskustava sa ATV-ima (All Terain Vehicle) č
Ja razmišljam :-[ da ga kupimo za lovište. Mislim da je jako koristan, pogotovo za vuči svinje  na nepristupačnim terenima, naročito kad imamo pogone u gateru.
Evo par slika ATV-a od ludih amerikanaca :-\


Offline berny

  • K
  • *
  • Postova: 8
ATV/QUAD
« Odgovori #36 u: 12. 03. 2009. 19:57:29 »
http://www.youtube.com/user/ninobescec
Evo jednog filmića mog CAN AM atv-a i mogu vam reći da mogučnosti tog četverokotača su velike pa i na naj zahtjevnijim off-road terenima, a što se tiće lova od dodatne opreme sam stavio nosač puške, reflektor fotelju za suvozača i još dosta ostale opreme.  gss

http://www.njuskalo.hr/oglas288204

Offline kmkole86

  • K 100
  • **
  • Postova: 192
Odg: ATV/QUAD
« Odgovori #37 u: 12. 03. 2009. 20:12:39 »
moj san snova, samo sto bih ja ipak vise voleo grizlija od 700 i kusur kockica  ;D extra su i nema gde ne mozes da prodjes, zakacis prikolicu od freze, mozes opteretiti quad  sa trista kila, otpozozadi kardan, milina...ali jos uvek je to luksuz pa je jeli i cena poprilicno luxuzna, tako da mozes da kupis extra terenca i extra pusku sa extra optikom za cenu takve igracke, ili cak vise puskica  2p
« Zadnja izmjena: 12. 03. 2009. 22:04:52 od kmkole86 »
sve je sranje sem pisanja. a ako pisas uz vetar- i to je sranje...

Offline Tyger

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1096
Odg: ATV/QUAD
« Odgovori #38 u: 12. 03. 2009. 21:08:53 »
..evo friskih vijesti..frendov otac pao direkt licem udario po cesti..nos polomljnen na 2 mijesta, jagodicne kosti zdrobljene, poknuta vilica i puknuto nepce..evo veselja.. uf  uf
Zagorje moje nigdar nebi menjal. Ti bregi su meni sveti, i nisci ih nemre zeti.

Offline josip89

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1321
Odg: ATV/QUAD
« Odgovori #39 u: 12. 03. 2009. 21:54:19 »
mislim da su takve stvari preskupe jer za te pare se uzme nova dobro sređena lada s plinom i vitlom
ali recimo od tih manjih vozila oni traktorići ili kako se to već zove šta imaju puno priključaka
jest da qvodovi imaju dosta mogućnosti i dobri su ali cijena  uf

Offline berny

  • K
  • *
  • Postova: 8
Odg: ATV/QUAD
« Odgovori #40 u: 15. 03. 2009. 16:46:19 »
mislim da su takve stvari preskupe jer za te pare se uzme nova dobro sređena lada s plinom i vitlom
ali recimo od tih manjih vozila oni traktorići ili kako se to već zove šta imaju puno priključaka
jest da qvodovi imaju dosta mogućnosti i dobri su ali cijena  uf

To je sve točno, ali onda nemaš taj filing vožnje  rol vjeruj mi da je drugačiji , jer sam vozio terenca i još nešto ATV/QUAD  je za mlađu populaciju lovaca i one koji se tako osječaju ref

A svako veselje ima svoju cjenu.

Offline ri istra

  • K 100
  • **
  • Postova: 231
Odg: ATV/QUAD
« Odgovori #41 u: 15. 03. 2009. 18:44:30 »
kupila zena muzu ATV otiso muz u vinograd i neme ga ,nema,nema..... pozvala zena policiju i zajedno otisli u vinograd,kad muz vec hladan lezi. pao i slomio vrat. atv je super ali voli zbacit,i zato je jako opasan. tko ga zeli kupit neka prvo proba vozit skuter za vodu. kod skretanja ce vidjet kako hoce zbacit.

koja je najbolja riba u jadranskom moru???
kad janjac padne u more

Offline kmkole86

  • K 100
  • **
  • Postova: 192
Odg: ATV/QUAD
« Odgovori #42 u: 15. 03. 2009. 20:30:35 »
nije skuter na vodu bas adekvatan primer, hoce quad da zbaci ali kada naglo skreces jer on nema neko vesanje, i lako se dizu tockovi, bocnih dva. kada se setim sta sam radio drug i ja kao najvece budale, jurili kao nenormalni. nije to za veliku brzinu. ako pri velikoj brzini slucajno skrenes samo malo, automatski povlacis na drugu stranu i tako dalje i krece nestabilnosti i dizanje tockova, i ode sve u k..rac. i naginjanje vozaca na quadu je keva, klizaju ti svi tockovi kada te uhvati soder ali bar ne padas, i smanjujes dizanje tockove. uglavnom extra je i dozivljaj i nema sta ne moze da uradi, ali cena. ima i ona mogucnos da se stave gusenice i onda mozes da vozis i po dubokom snegu a da ne propadas, za blato da i ne govorim. ma milina jos ako imas onaj sa pogonom na svim tockovima, ne smem ni da pomislim. evo jednog linka, polaris jeste da je 6X6 ali mala je prednosti sto je samo zadnja gusenica malo duza, i onaj sa cetiri tocka veoma dobro zavrsava posao.

sve je sranje sem pisanja. a ako pisas uz vetar- i to je sranje...

valdop

  • Gost
Odg: ATV/QUAD
« Odgovori #43 u: 16. 09. 2009. 13:58:55 »
ima i kombinirani atw...

Offline Baki

  • K 100
  • **
  • Postova: 254
Odg: ATV/QUAD
« Odgovori #44 u: 28. 09. 2009. 13:10:49 »
Fina igracka ali puno para.