Autor Tema: SUZUKI SAMURAJ  (Posjeta: 94573 vremena)

Offline DRAGANST

  • K
  • *
  • Postova: 28
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #15 u: 07. 02. 2008. 09:52:49 »
Evo i mog SAMURAJA.Vozilo je odlicno samo je prostor problem ali za dva lovca i opremu je sasvim dovoljno.

Offline Max011

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1216
  • Zbogom Šakira bejbi...
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #16 u: 07. 02. 2008. 10:09:22 »
Lep ti je Samuraj, samo mi reci molim te kakvi su ti ovi spojleri na haubi i braniku?  ;D ;D

Offline DRAGANST

  • K
  • *
  • Postova: 28
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #17 u: 07. 02. 2008. 10:23:56 »
I jedan i drugi su nabavljeni u okolini Crne trave,inace poklon od jednog mog gosta tog dana.Mislim da su placeni karabinom 3006.

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #18 u: 07. 02. 2008. 11:02:23 »
Dobro izgleda, prilicno novije godiste kako mi se cini??

Reci mi da li je ono iza GAZm69?


Dobra kob

PinzHunter
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline Max011

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1216
  • Zbogom Šakira bejbi...
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #19 u: 07. 02. 2008. 11:13:42 »
Mislim da je Kampanjola AR-55 i to vozilo veze :)

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #20 u: 07. 02. 2008. 11:24:28 »
Sad kad si rek'o i meni lici vise na kampanjolu. ;)

Pozdrav

PinzHunter
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline DRAGANST

  • K
  • *
  • Postova: 28
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #21 u: 07. 02. 2008. 13:32:20 »
Ono iza je ar55 sanitet 65god.To je zajednicko vozilo nas nekoliko i preko cele godine stoji u planini samo kad treba neka popravka ili zbog plina je spustimo  dole.

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #22 u: 07. 02. 2008. 13:37:55 »
@DRAGANST,

moze li koja slicica na l o v - u a z469@gmx.de

Bas me interesuju starija vozila.

Namjerno sam razdvojio slova da me spam negusi, pa kad budes pisao samo spoji slova.

Dobra kob


PinzHunter
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline DRAGANST

  • K
  • *
  • Postova: 28
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #23 u: 07. 02. 2008. 13:44:11 »
Naravno da moze,pa starih vozila imamo koliko hoces,malo je muka sa ovim novijim.

Offline shaga

  • K 500
  • ***
  • Postova: 570
  • Wild Boar
    • Ima jedan grad na moru............
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #24 u: 07. 02. 2008. 17:21:49 »
Evo i mog SAMURAJA.Vozilo je odlicno samo je prostor problem ali za dva lovca i opremu je sasvim dovoljno.
A pa lijep autic..........lijepa boja (jeli ono malo metalik)...........e sada da te potam ipored svih nedostataka (prostor,tvrdoca...) bili ga mjenjao za nekog Golfa istog godista ;D
"A u ruke Mandusica Vuka Bice svaka puska ubojita"!!!!

Offline DRAGANST

  • K
  • *
  • Postova: 28
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #25 u: 07. 02. 2008. 17:31:18 »
Jeste malo metalik,ali ne marim mnogo za boju jer je vec poprilicno ostecena[trnje,grane i po koja svinja].Ma kakav golf o tome i ne razmisljam,pa on ide svakog vikenda u sumu.Sad malo pauziramo jos je veliki sneg,cim malo krene bolje vreme nastavljamo,naravno samo izvodimo kerove i bacamo hranu.

Offline shaga

  • K 500
  • ***
  • Postova: 570
  • Wild Boar
    • Ima jedan grad na moru............
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #26 u: 07. 02. 2008. 17:47:40 »
Jeste malo metalik,ali ne marim mnogo za boju jer je vec poprilicno ostecena[trnje,grane i po koja svinja].Ma kakav golf o tome i ne razmisljam,pa on ide svakog vikenda u sumu.Sad malo pauziramo jos je veliki sneg,cim malo krene bolje vreme nastavljamo,naravno samo izvodimo kerove i bacamo hranu.
Pa naravno ni za sta ga nebi mjenjao.........toliko sam se vezao za njega..........
ma sve u svemu meni zavrsava posao d4
"A u ruke Mandusica Vuka Bice svaka puska ubojita"!!!!

Offline DRAGANST

  • K
  • *
  • Postova: 28
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #27 u: 07. 02. 2008. 18:03:24 »
Kad smo vec kod putnickih imam ja putnicko,ali po gradu sav posao zavrsavam suzukijem.Mali,kratak malo trosi[ugradio sam i plin]lak za parking,i ne razmisljam mnogo o tome da ga negde ne ogrebem i sl.Zato sam se i vezao za njega.Par mojih prijatelja polako odustaje od Lade nive kad su se uverili kako SUZUKI dobro gazi i koliko je pouzdan,malo se kvari,ma sve ukupno odlicno vozilo za nase uslove.Imao sam 3 Lade nive,zatim RANGE ROVER i najvise se zadrzao SUZUKI.ROVER je izuzetno vozilo ali kod mene je problem dosta tesni putevi i rezervni delovi.

Offline draganco

  • Moderator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2539
  • Bez Lova nema zivota!
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #28 u: 07. 02. 2008. 20:18:52 »
Kad smo vec kod putnickih imam ja putnicko,ali po gradu sav posao zavrsavam suzukijem.Mali,kratak malo trosi[ugradio sam i plin]lak za parking,i ne razmisljam mnogo o tome da ga negde ne ogrebem i sl.Zato sam se i vezao za njega.Par mojih prijatelja polako odustaje od Lade nive kad su se uverili kako SUZUKI dobro gazi i koliko je pouzdan,malo se kvari,ma sve ukupno odlicno vozilo za nase uslove.Imao sam 3 Lade nive,zatim RANGE ROVER i najvise se zadrzao SUZUKI.ROVER je izuzetno vozilo ali kod mene je problem dosta tesni putevi i rezervni delovi.
Ma imao sam tog Pikavca 7g,ali kada krenu delovi?A sve mora original Japan-onda glava boli!
Dobra Kob-Dobar Pogled

>IAAMM<

Offline shaga

  • K 500
  • ***
  • Postova: 570
  • Wild Boar
    • Ima jedan grad na moru............
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #29 u: 07. 02. 2008. 20:22:22 »
MAa kakvi.......evo neki dan sam stavio platine od Sharade......lamela, recimo, pase od Samare.......
a zanimljivo karburator sa malim remontom pase od zastave 101........i jos sta oces......kaze mi drug mehanicar WUNDERKIND kako ga ja zovem
"A u ruke Mandusica Vuka Bice svaka puska ubojita"!!!!