Autor Tema: SUZUKI SAMURAJ  (Posjeta: 94656 vremena)

Offline shaga

  • K 500
  • ***
  • Postova: 570
  • Wild Boar
    • Ima jedan grad na moru............
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #60 u: 16. 01. 2009. 18:35:46 »
Slažem se da je samuraj super prohodan ali ne u serijskoj izvedbi.
ččč
Naravno da ako je modifikovan moze vise i bolje..........ali zasto mislis da samuraj iz seriske proizvodje nesto mnogo losiji?
"A u ruke Mandusica Vuka Bice svaka puska ubojita"!!!!

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #61 u: 16. 01. 2009. 18:44:33 »
E vidis Redzo i ja sam tu negdje oko 100 kg i 1.90 visina ali brate kad je nositi vepra iz neke potočine onda je ugodno da SAMURAJ razdrma malo bubrege,jer vjeruj mi da nema terena gdje ne može da prodje,a što se tiče izvrtanja on i nije baš namijenjen za neke brzine.
uvažavam,samo vidim kako si ga načuturio na onom nagibu da si i prilićno mlađi a to već više nije sport za mene z14
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Offline nazime

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1486
  • Vodu za nikim, vino za nekim, rakiju za svakim
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #62 u: 16. 01. 2009. 19:48:15 »
Slažem se da je samuraj super prohodan ali ne u serijskoj izvedbi.
ččč
Naravno da ako je modifikovan moze vise i bolje..........ali zasto mislis da samuraj iz seriske proizvodje nesto mnogo losiji?

Mislim da ima preslab motor. Jači motor i dobre ripnjače, mislim da mu nema ravnog.
Onda dođeš do onog da bi htio više mjesta u autu.
Vozio sam vitaru, sjednemo stari i ja, 2 psa u gepek, zadnjih siceva nije bilo i to je mjesto bilo rezervirano za opremu. Još je bila plinska boca u gepeku.

Offline frenk

  • K
  • *
  • Postova: 25
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #63 u: 16. 01. 2009. 23:26:44 »
ovo je moć SAMURAJA ima li neko nešto sa većim mudima



Ima ;)

LADA

Formula off road

Offline shaga

  • K 500
  • ***
  • Postova: 570
  • Wild Boar
    • Ima jedan grad na moru............
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #64 u: 17. 01. 2009. 09:01:37 »
ovo je moć SAMURAJA ima li neko nešto sa većim mudima



Ima ;)


MISLIS  zagi.......ono prvo je vec po sto puta dokazana montaza........zao mi je ali tako je!!!
A drugo .........mislim da je vise za neki akcioni film nego za lov
E ovaj sto se zaglavio je hummer  hao hao hao
« Zadnja izmjena: 17. 01. 2009. 09:03:51 od shaga »
"A u ruke Mandusica Vuka Bice svaka puska ubojita"!!!!

Offline draganco

  • Moderator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2539
  • Bez Lova nema zivota!
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #65 u: 17. 01. 2009. 10:12:57 »
Ala mi jaka bese Masina, jednom izvukao iz Kaljuge Padzera 2,5 ili malo jaci.
Upao duboko do patosa, jes da je Japanac skakao na dva Tocka ali ga izvukao gss.
Dobra Kob-Dobar Pogled

>IAAMM<

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #66 u: 17. 01. 2009. 14:32:47 »
ovaj pokušaj sa ladom ovog momka,nema on pojma koliko je sretan kako je dobro prošo nek da sadaku u sve Božije kuće a složit po gasu može svako da lada ondje iskoći nema teorije momak je iz fizike -1.
a sretan više nego je teška i on i lada.
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Offline Baki

  • K 100
  • **
  • Postova: 254
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #67 u: 17. 01. 2009. 22:04:43 »
Ja sam sebi sinoc uzeo drugog samuraja 90 godiste postavicu slike sutra u Banja Luci ga nema sredjenijeg i boljeg auto je pravi mrak covjek od kojeg sam uzeo detaljno ga je uradio ali bukvalno sve. I naj manji saraf na njemu je promjenjen tacno mi ga je zao da ga vozim po sumi.Ima neku metalim plavu boju koja se prsijava na suncu.

Offline frenk

  • K
  • *
  • Postova: 25
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #68 u: 18. 01. 2009. 00:44:58 »
Prijatelj iz Njemačke prošli put je u nekom klubu vozio i Hummera i Samuraja. Tamo je bilo još dvadesetak različitih terenca al Humer je prvi zaglavio. Na kraju su došli do završetka, da Hummera nemože voziti bilo ko. Ima nekih grifa i finte, koje treba znat. Staza koju prijatelj nije mogao preči (a Samuraj je došao u pomoč), vlastnik Hummera je profurao sve bez najmanjeg problema. Treba je voditi račun, da Hummer nije lak, da se najbolje ponaša u pustinji itd., a Samurai je tako mali, da se ušunja među nogama.  ;)


Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #69 u: 18. 01. 2009. 11:10:46 »
frenk,

u pravu si to sa Hummerom. Kao takav je stvoren za pustinju i ima nenadmasne karakteristike. Samo sto veliki broj vlasnika Hummera ga upravo tamo gura gdje mu nije mjesto.Naime u blato gdje Hummer nemoze sebe povuci i tako ostaje u blatu sa polomljenim polusosovinama,krajnicama,vjesanjem tocka itd...

 pic

Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline frenk

  • K
  • *
  • Postova: 25
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #70 u: 18. 01. 2009. 13:57:55 »
...i još razlika, da ono što mi možemo kupiti, nemože se upoređivati sa Hummerima amaričke vojske.

Offline shaga

  • K 500
  • ***
  • Postova: 570
  • Wild Boar
    • Ima jedan grad na moru............
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #71 u: 18. 01. 2009. 18:03:59 »
Ja sam sebi sinoc uzeo drugog samuraja 90 godiste postavicu slike sutra u Banja Luci ga nema sredjenijeg i boljeg auto je pravi mrak covjek od kojeg sam uzeo detaljno ga je uradio ali bukvalno sve. I naj manji saraf na njemu je promjenjen tacno mi ga je zao da ga vozim po sumi.Ima neku metalim plavu boju koja se prsijava na suncu.
CESTITKE.......jedva cekam slike
"A u ruke Mandusica Vuka Bice svaka puska ubojita"!!!!

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #72 u: 18. 01. 2009. 18:47:24 »
Ja sam sebi sinoc uzeo drugog samuraja 90 godiste postavicu slike sutra u Banja Luci ga nema sredjenijeg i boljeg auto je pravi mrak covjek od kojeg sam uzeo detaljno ga je uradio ali bukvalno sve. I naj manji saraf na njemu je promjenjen tacno mi ga je zao da ga vozim po sumi.Ima neku metalim plavu boju koja se prsijava na suncu.

a jest te krenulo  just just
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline shaga

  • K 500
  • ***
  • Postova: 570
  • Wild Boar
    • Ima jedan grad na moru............
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #73 u: 18. 01. 2009. 20:57:58 »
Ja sam sebi sinoc uzeo drugog samuraja 90 godiste postavicu slike sutra u Banja Luci ga nema sredjenijeg i boljeg auto je pravi mrak covjek od kojeg sam uzeo detaljno ga je uradio ali bukvalno sve. I naj manji saraf na njemu je promjenjen tacno mi ga je zao da ga vozim po sumi.Ima neku metalim plavu boju koja se prsijava na suncu.
E da ........ima da uporedjujemo ciji je sredjeniji i bolji  ;D z10 ;D
"A u ruke Mandusica Vuka Bice svaka puska ubojita"!!!!

Offline Baki

  • K 100
  • **
  • Postova: 254
Odg: SUZUKI SAMURAJ
« Odgovori #74 u: 20. 01. 2009. 13:41:15 »
Danas cim dodjem kuci sa posla stavljam slike.