Autor Tema: Odgajivačnica "Kamička" 2181 FCI- NLT i bosanski baraci  (Posjeta: 27763 vremena)

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Odgajivačnica "Kamička" 2181 FCI- NLT i bosanski baraci
« Odgovori #45 u: 24. 09. 2009. 23:08:29 »
 hEJ LJUDI HVALA vam OD SRCA ..... Ma i lijepe riječi su ukusnije od svakog jela........ sad od pića nisam siguran........ al nikad se ne zna...!!!!  zagi zagi
Samo da napomenem za one što ne znaju i " Kamička" je ljudina prava... jedino što mu nedostaje je to ;;;; da ja imam bolje pse!!! ;) ;) hao hao

P.S. Znam i SLOBU..... velika šteta, žao mi ga iskreno, jer mogu razumjeti ljude koji vole pse!!!!
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline kamičanin

  • K 100
  • **
  • Postova: 388
Odg: Odgajivačnica "Kamička" 2181 FCI- NLT i bosanski baraci
« Odgovori #46 u: 25. 09. 2009. 12:02:17 »
utakmica na DS u Vitezu-slika 1 glavne sudije su u gateru,Sejfo šmeka da li je "slobodan prolaz??"
slika 2:Sejfo "namešta"rezultate hao hao hao zagi rostilj  ..bi ga Sejfo,ne ljuti se, malo zajebancije da rasteramo jad i čemer od juče!!!!
Ko drugome jamu kopa,pomaže mu u jamarenju!

Offline Nermin

  • K 100
  • **
  • Postova: 100
Odg: Odgajivačnica "Kamička" 2181 FCI- NLT i bosanski baraci
« Odgovori #47 u: 25. 09. 2009. 21:23:58 »
Kamičanin žao mi je za pse. Najgore je što sada nemožeš nikog uhvatit za vrat jer će otić i puške al bi mu mamu j..... bo  :tommy:, ma to se ubija bez suđenja....
Sejfo jarane dohakali ti sa slikama nek se zna kako pehari odoše sa specijelke u krajinu...

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Odgajivačnica "Kamička" 2181 FCI- NLT i bosanski baraci
« Odgovori #48 u: 25. 09. 2009. 21:33:14 »
Pozdrav!!! zagi

Ovaj dan  od svih pasa samo sam ja "znao" gdje je krmak!!!!! hao hao hao hao

Ja sam bio car drugi dan......... mislim samo da se  zna!!!!! ref ref ref ref ref
I još sudija poziva ljude oko ringa: """dođite da vidita kako treba da izgleda ( MOJ) mladi psa sa 7 mjeseci"""" kad tad nisam "umro" neću ni od vaših podjebancija"""""" ;) ;D ;D z10 z10

A u Vitezu pobijediti je isto kao da sam otišao u NBA i zabio 15 trica zaredom ( mislim konkurencija) zagi zagi
A bilo im je milooooooooo!!! hao
 Sad nastupa DEDO Ređžoni!!!!!! d4
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline Štef

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3098
Odg: Odgajivačnica "Kamička" 2181 FCI- NLT i bosanski baraci
« Odgovori #49 u: 27. 09. 2009. 13:11:16 »
 Sviđa mi se ova fora sa Sejfom na drugoj slici, ko da se šta kuži u papire a bome i u cucke. Jel su ti dozvolili da sjedneš za taj stol samo za slikanje ili su te postili još 5 minuta da se i kurčiš malo!?  hao hao hao ;)
Homo sum: humani nihil a me alineum puto

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Odgajivačnica "Kamička" 2181 FCI- NLT i bosanski baraci
« Odgovori #50 u: 27. 09. 2009. 13:37:24 »
Štef, ne kužim što ti znači ovo ...
Sviđa mi se ova fora sa Sejfom na drugoj slici, ko da se šta kuži u papire a bome i u cucke.
... čovjek se bolje kuži i u cucke i papire od velike većine pametnjakovića na ovom Forumu koji se pripremaju za svaki post i onda kopaju po Wikipediji, raznoraznoj literaturi, prepisuju znanje sa drugih foruma i onda napišu pametan post i slove ko veliki stručnjaci i znalci. Nedao ti Bog naći se sa takvima u četiri oka tek onda vidiš koliko se kuže u bilo što.



 

« Zadnja izmjena: 27. 09. 2009. 13:44:00 od Štef »

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Odgajivačnica "Kamička" 2181 FCI- NLT i bosanski baraci
« Odgovori #51 u: 27. 09. 2009. 13:47:51 »
Štef,  sor ništa osobno protiv tebe, samo mi je ovaj tvoj komentar sjeo onako pravo da pošaljem poruku stručnjacima i da im kažem da su provaljeni davnih dana...  fre


Offline kamičanin

  • K 100
  • **
  • Postova: 388
Odg: Odgajivačnica "Kamička" 2181 FCI- NLT i bosanski baraci
« Odgovori #52 u: 27. 09. 2009. 16:10:42 »
pozdrav za Sejfu zagi Psi su spašeni preživeli su "diverziju" iako još uvek "ajtaše"u zadnjem kraju,hodaju kao pijani,ali sve u svemu 4+ u odnosu na četvrtak.Murija je bila,svi su nevini i svi su sumnjivi,tek krivaca nema.Ostala je samo uspomena na Bonija i nekoliko njegovih potomaka na svu sreću z2 z2Ne dao Bog da se sazna ko je kumovao svemu tome  2p dois bio bi bijen i  ..ben..
Ko drugome jamu kopa,pomaže mu u jamarenju!

Offline Edvard Simonovski

  • K 100
  • **
  • Postova: 154
Odg: Odgajivačnica "Kamička" 2181 FCI- NLT i bosanski baraci
« Odgovori #53 u: 27. 09. 2009. 20:08:43 »
Miroslave, ja sam mislio da je podmuklo trovanje pasa u sopstvenom dvorishtu rezervirano za makedonske prilike, ali eto zle spodobe ljudskog lika ima i drugdje. Taj sumanuti moze i ponoviti pokushaj...zato morate otkriti ludaka i u tu svrhu sugerishem video nadzor (sakrivena kamera). Tako sam ja utvrdio identitet trovacha moga Ekija kada je imao 7 meseci...zamisli bio je to jedan od komshija na koga su lajali kada je prolazio i za inat udatao shtapom po ogradi.
Tako se lepo "proveo" posle toga da ga nisam video uopshte godinama...ne prija mu nadmorska visina mog dvorishta.
Srecno i agresivno!   

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Odgajivačnica "Kamička" 2181 FCI- NLT i bosanski baraci
« Odgovori #54 u: 27. 09. 2009. 20:46:09 »
 Pozdrav!!!!
 Svi ste u pravu!!! d4
 Miroslave iskreno mi je drago za pse!!! d4
 Štef, ja sam sjeo tamo jer sam sjedio na nekoj slobodnoj stolici, pa me fino čovjek "prošetao"
 bilo toplo!!! iskreno nije me ni toliko interesovalo više iz razloga što psi nisu nalazili vepra, pa mi dosadilo!!!!
A  ti si Hari u pravu samo mi ne napadaj kolegu, jer je u pravu,  obzirom da se ja trudim  da shvatim koliko ne znam, pa učim, dok drugi "sve" znaju pa im život monoton!!!! hao hao hao

Ma nek su psi preživjeli..... zagi zagi zagi
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline kamičanin

  • K 100
  • **
  • Postova: 388
Odg: Odgajivačnica "Kamička" 2181 FCI- NLT i bosanski baraci
« Odgovori #55 u: 27. 09. 2009. 21:19:50 »
Eto ljudi zašto je Sejfo omiljeni lik na ovom forumu!!Ima srce ko tri planine,voli da se zeza na svoj i tudj račun,prava duša od čoveka 1liga :Copy of prima: ktiz 1liga A što se znanja o psima,pokazao je svima na specijalki u Vitezu to na praktičan način-pokupio je sve pehare d4 d4 :Copy of prima:!!!
Ko drugome jamu kopa,pomaže mu u jamarenju!

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Odgajivačnica "Kamička" 2181 FCI- NLT i bosanski baraci
« Odgovori #56 u: 27. 09. 2009. 21:34:55 »
 Ako Ređžoni pročita... opet sam najebo!!!!! hao hao
Ja kad se zezam sa kolegama, ja uvijek kažem " obzirom da VI svi znate više od mene, dajte da ja sebi prvi izaberem štene!!! Kažu mi MALO MORGEN!!! zagi
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: Odgajivačnica "Kamička" 2181 FCI- NLT i bosanski baraci
« Odgovori #57 u: 29. 09. 2009. 21:59:03 »
Evo upravo ugledah ovu nažalost lošu novost.Znam Slobu znam da je izvrstan ljubitelj i praktičar sa psima,izvrstan lovac i uzgajivač super, momak i mogu reći da mi je krv od muke udarila u glavu a pogan u ljudskom obliku nepodnosim i mogu reći da i se i meni slično namješta,već mi je veliki rizik i slike postavljati na forumu i prezentirati pse.Žao mi je zaista psa koji nije preživio nadam se da će ostali uspjeti da prežive i oporave se što od srca želim.Kapijeva kčerka se izlagala u Srajevu u razredu beba i divna je barakušica već je vidim u "zagrljaju" moga Brke dok odrastu pa mi Sanel doše ko prika.
Javi nam Miroslave je li ide sve dobro sa Slobinim psima.
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: Odgajivačnica "Kamička" 2181 FCI- NLT i bosanski baraci
« Odgovori #58 u: 29. 09. 2009. 22:00:10 »
Ako Ređžoni pročita... opet sam najebo!!!!! hao hao
Ja kad se zezam sa kolegama, ja uvijek kažem " obzirom da VI svi znate više od mene, dajte da ja sebi prvi izaberem štene!!! Kažu mi MALO MORGEN!!! zagi
Nešto mi poznata ova"putujuča kancelarija" kod Sejfe  hao hao hao hao hao hao hao hao
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Offline kamičanin

  • K 100
  • **
  • Postova: 388
Odg: Odgajivačnica "Kamička" 2181 FCI- NLT i bosanski baraci
« Odgovori #59 u: 29. 09. 2009. 22:28:54 »
Hvala Redžo na pitanju,opasnost je prošla,ima još malo nesigurnosti pri hodu,ali biće sve OK z2 z2 d4
Ko drugome jamu kopa,pomaže mu u jamarenju!