Autor Tema: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"  (Posjeta: 46105 vremena)

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #15 u: 19. 08. 2008. 13:34:07 »
Bilo bi dobro cuti koji detalj.
Stvarno su predivni ovi baraci,nikako da ih prestanem gledati d4

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #16 u: 19. 08. 2008. 13:40:43 »
Svakom uzgajivaču je potreban servis u vidu lovaca koji će s njegovim psima lovit. Jer kad ti godišnje imaš 10-20 štenaca, treba im svima pružiti vremena, ljubavi, školovanja, lova i tek za godinu-dvije vidimo u kaj je taj pas izrastao. A onda uzgajivač kaže da li mu pas po ti osobinama odgovara za uzgoj ili će samo s njim lovit. A imati jedno leglo u tri godine i onda sve štence prodat, to je daleko od kontroliran uzgoja. Jer je uzgoj testiranje, da vidiš kakav je koji pas i kakve štence daje u kombinaciji sa kojom ženkom. Tko ima znanja, vremena, energije, ljubavi, novaca za to, ja mu skidam kapu.

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #17 u: 19. 08. 2008. 15:21:11 »
Pozdrav! ;D
Ređžini baraci su super, ja planiram kasnije ako mi ove moje ženke (15 mjeseci) ne budu kotile štence kakve ja mislim da bi trebale od Ređže sebi kupiti ženku, a njegov boravak na forumu iskoristiti da ga "prefarbam" da me pusti da izaberem makar i pogriješio.???!!!!
 MEDO ja mislim da imam baraka (muški-12 mjeseci) već ima ocjenu odličan  koji bi tebi legao na dušu čim se pincgauer vrati u dojč postavit će slike ja ne znam. A voljan sam ti pokloniti štene -muško ako ikad budeš bio u prilici da ga imaš za sebe. Zapamti!!!!!
Neću da ga falim slike će sve reći- """a Zoki će naći zamjerku" jer je on Ređžin jaran al se ja ne palim. z10 z10
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #18 u: 19. 08. 2008. 16:57:23 »
Sejfo ne znam kako da ti zahvalim jer takvi pokloni nisu bas cesti d4
 Reci cu hvala za pocetak ,a ako nesto sredim prije nabavke psa rado cu ga uzeti bez da ga i gledam. Stvarno sam slab na njih ;)
 

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #19 u: 26. 08. 2008. 23:45:43 »
Ovaj dole sa moje lijeve strane je Lobo otac Bimbe Vitežanskog,ako Sejfo ima sina od Bimbe V.onda vidi njegovog djeda.
Ovaj na prvoj i drugoj slici odozgo(kod d.s.)je Cer(Bari)od Pintarića,kupljen bio 91 na CAC Yu Vitez
on je otac Lobin.Ovaj Bigo Vitežanski je produkt para iznad njega :oca Erpa V.(tada mlad) i Ade.Erp V je sin Cake Vitežanske i CH Mičana vl.Muhamed Plasto Kakanj.Caka je kći Ch  Astre
Vit.(sa desne str. dolje na slici,mlađa.)i Bige Vitežanskog(ne ovog)brata Bimbe Vitežanskog.Ako sad možeš da se snađeš.
P.S.Ovaj (na 1.sl.žuti barak)je sin Balje (iz moje teme o baraku Ivice Pirnera i lovu u Vilenici)
kujicu iza njega smo zvali Ćule(mala ovca ,ćule)ako ode za ranjenim veprom i ovaj padne ona ostaje kod njega(i daleko)završila od vuka.
« Zadnja izmjena: 27. 08. 2008. 00:03:24 od REDZO »
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #20 u: 30. 08. 2008. 06:32:15 »
Tako je majstore!
Ja imam sina od Bimbe i ozbiljno ne zafrkavam kad sam ga odveo na izložbu 20 ljudi se okupilo oko njega a imao samo 9 mjeseci!!
Svaki cigo- al čekaj slike- možda dođem u Vitez na izložbu ..........!
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline ante kula

  • K 100
  • **
  • Postova: 294
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #21 u: 30. 08. 2008. 19:49:06 »
pozdrav za g.redzu haskica!! u mom bivsem lovistu jedan moj kolega je ima barakusu kupljenu kod tebe, bore tomic ako se sicas..sad joj ima oko 2 godine..

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #22 u: 02. 09. 2008. 00:01:36 »
pozdrav za g.redzu haskica!! u mom bivsem lovistu jedan moj kolega je ima barakusu kupljenu kod tebe, bore tomic ako se sicas..sad joj ima oko 2 godine..
Kako da ne,imam njenu fotku kad je bila mala a njen brat je fajter vitežanski već se izlagao u raz.radnih .ima fantastično kretanje a obućio ga i vodi dječak Zihnija Varupa ,samo kad bi Admin tu fotku nabacio (sa spec.u Vitezu)šteta što Tomić nije na forumu to je zasigurno jedan dobar,pravi lovac i ima dobar odnos prema kerovima,pozdravi ga ako možeš i tebi poz naravno.
ova ženka sa avatara je njena majka. z10 z2
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Offline ante kula

  • K 100
  • **
  • Postova: 294
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #23 u: 05. 09. 2008. 20:04:57 »
pozdravit cu ga naravno.. kakvi su baraci u oblajavanju divlje svinje?

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #24 u: 07. 09. 2008. 23:17:44 »
 pozdrav Ante!!
Smatraj se pozvanim kod mene da vidiš - moji čak i dave DS!!! ;) ;) ;D ;D ;D
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline ante kula

  • K 100
  • **
  • Postova: 294
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #25 u: 09. 09. 2008. 19:47:57 »
prihvatit cu poziv vrlo rado,kad uvatim vrimena..

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #26 u: 09. 09. 2008. 23:58:39 »
Tako je majstore!
Ja imam sina od Bimbe i ozbiljno ne zafrkavam kad sam ga odveo na izložbu 20 ljudi se okupilo oko njega a imao samo 9 mjeseci!!
Svaki cigo- al čekaj slike- možda dođem u Vitez na izložbu ..........!
Zanimaju li te preci Bimbe Vit.to je Lobo na slici sa moje lijeve strane  u lovu i ovdje na fotki

Lobo drugi s lijeva i Ciga četvrta s lijeva na desno(djedovi tvoga baraka)a sad ti postavi sliku da ja nešto"prokontam".
« Zadnja izmjena: 22. 09. 2008. 03:26:00 od REDZO »
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #27 u: 04. 10. 2008. 00:31:10 »
Ovogodišnje predstavljanje "novih snaga"u uzgajivačnici Vitežanska.
Šestomjesečne barakuše

Lisa
Lisa profil

Lasa i Lisa u pozadini

Lasa i Lisa izlazak na teren

Lasa profil

« Zadnja izmjena: 04. 10. 2008. 00:57:28 od REDZO »
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Zoran

  • Gost
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #28 u: 04. 10. 2008. 10:18:14 »
 REDZO  just
samo daj sad tih slika imas ti toga ko blata  happi

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: UZGAJIVACNICA "VITEZANSKA"
« Odgovori #29 u: 05. 10. 2008. 21:23:54 »
  Pozdrav svima!! d4
  Ređžo za 2-3 dana ti stiže konkurencija na forum (moji baraci).  Samo da mi kolega stigne u Njemačku!!! z10
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!