Autor Tema: Uzgajivačnica " PRO PATRIA"  (Posjeta: 3112 vremena)

Offline patriot

  • K
  • *
  • Postova: 6
    • Pro Patria kennel
Uzgajivačnica " PRO PATRIA"
« u: 26. 02. 2014. 07:55:09 »
Dobar dan kolegama lovcima, evo da i ja predstavim svoju uzgajivačnicu.

"PRO PATRIA" ja mala obiteljska uzgajivačnica ,registrirana pri FCI-u  2009 godine.Trenutno u uzgajivačnici imamo dvije njemačke doge, tigrastog mužjaka iz Poljske "Logik Korona Borealis", iz Vojvodine žuta žanka J.CH iCH.HR "Karamella of Gold Giant", dvije oštrodlake foksice J.CH.HR "Sugar" (Nina) , "Pro Patria Electra"(Munja) i jedna kratkodlaka foksica Afra.
 Sa našim psima idemo na izložbe, koliko nam vrijeme i situacija dozvoljava a sa foksićima idemo i u lov.
Ovo je link na moju stranicu: http://propatria-kennel.webs.com/
Hrvat živa vatra!

Offline patriot

  • K
  • *
  • Postova: 6
    • Pro Patria kennel
Hrvat živa vatra!

Offline patriot

  • K
  • *
  • Postova: 6
    • Pro Patria kennel
Odg: Uzgajivačnica " PRO PATRIA"
« Odgovori #2 u: 26. 02. 2014. 08:00:56 »
Hrvat živa vatra!

Offline patriot

  • K
  • *
  • Postova: 6
    • Pro Patria kennel
Odg: Uzgajivačnica " PRO PATRIA"
« Odgovori #3 u: 26. 02. 2014. 08:08:08 »
Hrvat živa vatra!

Offline patriot

  • K
  • *
  • Postova: 6
    • Pro Patria kennel
Odg: Uzgajivačnica " PRO PATRIA"
« Odgovori #4 u: 11. 03. 2014. 09:44:22 »
 Prodajem štence oštrodlakih fox terijera, za izložbe,lov ili kućne ljubimce oštenjeni 24.01.2014.
Štenci su iz kombinacije SKERLI CASANOVA (Steele Dusty Knight x Burrencroft High Flyer) X JCH-HR SUGAR (JCH Ajax x Fiola), te će biti s rodovnicom HKS-a ,cjepljeni,tetovirani i očišćeni od nametnika.
Majka štenaca ima položen IPO, dobra na krvnom tragu,radi nad zemljom,nikad nisam puštao u rov pa ne mogu reći kako bi to radila. Odlični za voditi na čeku jer su staloženi i može ih se naučiti da budu mirni i ne laju kad divljač dolazi a da opet signalizira, odlično za lovce koji imaju problema sa sluhom,(poput mene). Pasnima idealna za podvaliti ženi kupiš joj ljubimca a ti imaš lovnog psa.http://propatria-kennel.webs.com/zaprodajuforsale.htm
Hrvat živa vatra!

Offline patriot

  • K
  • *
  • Postova: 6
    • Pro Patria kennel
Odg: Uzgajivačnica " PRO PATRIA"
« Odgovori #5 u: 12. 03. 2014. 07:54:41 »
Hrvat živa vatra!