Autor Tema: Pas nemože izbacit izmet....  (Posjeta: 12610 vremena)

valdop

  • Gost
Odg: Pas nemože izbacit izmet....
« Odgovori #15 u: 17. 09. 2010. 19:41:08 »
pepi, uz dužno poštovanje tebi i tvom mačku, pusti da članovi pišu o temi kako god tko hoće, svi bi rado pomogli da pas ozdravi. vidim da nisi čitao ranije postove naše kolegice anni koja je profesionalni veterinar i mogu ti reći da sigurno zna kako mačak hrče a i zašto hrče.

Offline pepi2

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3381
  • Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo
    • Lovacka Agencija
Odg: Pas nemože izbacit izmet....
« Odgovori #16 u: 17. 09. 2010. 20:39:44 »
Ok valdop, kad vec zelis biti arbitar izmedju mene i Anni po meni nepotrebno , onda budi pravedan.Nikoga ja ne smetam da pise kako hoce,a kad si vec vidovit vidis valjda da je i moje pisanje dobronamjerno.
I sta sad da ja vise ne pisem?

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Pas nemože izbacit izmet....
« Odgovori #17 u: 19. 09. 2010. 00:41:12 »


POZDRAV!!1
e jbg, vidi se da me dugo nema, odmah velika slova, iskreno se nadam da je u kolege pas ozdravio!!!  Vlado imam osjecaj da si na ovoj temi moderator cim zajebajes PEPIJA, pa nije covjek nista lose rekao,,,a to sto Ani  forsira RTG  ili ti rentgen ,,,,itd,,,,to ti je kolega profesionalna deformacija kod svih veterinara,,,,,,iz prostog razloga što su sve te usluge ,,,GRT...ili ti gratis,,,to jest besplatne!!! ja sam se  skoro sa svojim veterinarom posvađao jer mi nije htio uzeti ni centa,,,,,,,,vise od 100 OJERA za vakcinaciju stenadi!!! ref

a mačci inače hrču zbog blizine gospodara,,,ili ti vlasnika,,,svoga,,,,moj ne hrce iz prostog razloga sto ne spava sa- mnom  (jel odvojeno il sastavljeno ne znam da me ubijes),,,, istjeram ga vani ,,,i ne čujem ga..!!! zagi zagi

i ja hrčem kad ne jedem meso....pa ko me pita,,,!!! ::)

 
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

valdop

  • Gost
Odg: Pas nemože izbacit izmet....
« Odgovori #18 u: 19. 09. 2010. 09:34:47 »
onda i ti na RTG . . . .

Offline Nosler

  • Global Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 6944
Odg: Pas nemože izbacit izmet....
« Odgovori #19 u: 22. 09. 2010. 10:04:43 »
I? sta se desilo sa psom? Bilo bi lijepo da saznamo.. z14
I aint asked any pardon for anything I've done.

Offline perop

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1909
Odg: Pas nemože izbacit izmet....
« Odgovori #20 u: 26. 09. 2010. 08:50:55 »
Pozdrav,imam psa starog deset godina nije lovna pasmina.Vec 4 dana nije imao stolicu veterinar dolazi 2 dana dao mu antibiotik i infuziju,juce mu je dao i recinusovo ulje ali nista ne pomaze sutra ponovno dolazi da mu napravi klistriranje crijeva.....Dali je netko imao takav slučaj........poz....

Imao sam sličan slučaj i tu je poblem bio u nepravilnoj ishrani psa. Mislim da bi problemu mogao biti iz razloga jer si hranio psa janjećim ili pilećim kostima. Janjeće i pileće kosti se nikada ne daju psu za jelo ako mu misliš dobro. Pas ima 10 godina i to je dodatni poblem. Svakako reci veterinaru za ovu mogućnost.
 zagi  teaa

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: Pas nemože izbacit izmet....
« Odgovori #21 u: 26. 09. 2010. 21:24:41 »
a kako to štete janjeće kosti?
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline kunic

  • K
  • *
  • Postova: 12
Odg: Pas nemože izbacit izmet....
« Odgovori #22 u: 08. 10. 2010. 00:39:19 »
Pozdrav

ispričavam se što se nisam prije javio,imao sam problem sa jeb.internetom vip i to...Nažalost pas o kojem je bila riječ ugino je,nisu mu pomogle razno razne terapije sad kad je gotovo neznam koga krivit mene ili vet.on je pokušao sa antibioticima i svi ostalim a nije mi rekao da li bi pas mozda trebao ici na snimanje pa mozda operacija,nego kad sam nazvao drugog vet.odmah mi je rekao da ga dovezem na RTG prvo pregled dali pas u tom stanju može izdržat operaciju no bilo je već kasno,sad znam iz vasih komentara da sam trebao odmah reagirat i zvati vise vet.pa bi se možda i nešto učinilo ali jebiga,izgleda mom veterinaru  više leže krave i svinje nego psi....sad moga bivšeg čuvara šarplaninca zamijenio je tornjak.

Napomena:psa sam hranio sa briketima ali ponekad sam mu znao bacit koju kost ili nesto sto je ostalo iza jela.po mom mišljenju i neiskustvu veterinara mislim da je tu bilo nešto drugo, psa je više puta pokušao klistrirati ali ništa nije uspijelo a zadnji dan je povratio nešto tamno  iz želuca (od autora 50AE da pas je u zadnje vrijeme imao problema sa zglobovima)

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Pas nemože izbacit izmet....
« Odgovori #23 u: 10. 10. 2010. 18:47:51 »
Što Ti je to briket ?
Nadam se da to nije ono što ja zovem briket !
Hrvatske Domovine Sin.

Offline kunic

  • K
  • *
  • Postova: 12
Odg: Pas nemože izbacit izmet....
« Odgovori #24 u: 10. 10. 2010. 20:10:49 »
suhi briketi nisam izmislio tako piše na hrani,pročitaj na vreći...