Foto, video, glazba, priče, umjetnost i PUTOPISI > FOTO LOV - FOTOSAFARI

Fotogalerija FOTO LOVAC

(1/2) > >>

Lovac:
Nakon nekoliko pokušaj i isprobavanja raznih galerija, konačno je izabran softver i instalirana galerija. (Coppermine gallery) d1

Sada naravno treba puniti galeriju, prvo čemo postaviti fotografije lovišta, (njih je malkice lakše uslikati nego divljač  ;D)
Kako ste slali i kako smo kreirali temu fotolov lovišta več ovjde na forumu, zamoličemo forumaše da nam te ili druge fotke pošalju po mogučnosti u orginalu ili "što orginalnije" na foto@lovac.info ili ako tko hoče slati na CD onda na adresu: D. Kuhada Brestača 35 44330 Novska.

Pravilo koje trenutno koristimo u galeriji je 1280px širina fotke, koju softver za prikaz sam resajza na 800px ili za male tumb sličice 120px (fotografija tih dimenzija, a solidne kvalitete je  oko 250 kb, mi nastojimo da bude  nešto ispod 200kb).
U sljedečoj fazi čemo napraviti most izmeču potala i galerije tak oda možete sami slati fotke i da najbolje ocjenjne fotke budu nagračene.
Za sada čemo mi sami postavljati fotografije da jednostavno svi vide kakve kvalitete moraju biti i kako smo sve zamislili.  d1

draganco:
Poslao sam par fotografija na ovu adresu, voleo bih znati dali su primljeneč
Dali ispunjavaju kvalitetom kriterijum i sta je pozeljno poslatič
Pozdrav.

Lovac:
draganco, fotke primljene, dogovaram se sa dečkima kako je najbolje da ih objavimo, po meni fotografije lovaca sa lovinom/trofejom najbolje bi bilo prezentirati kreirajuči za svakog člana njegovu galeriju, gdje bi inda bile njegove trofeje a mogu se postaviti i pass za pristup ako kada bude potrebno.... d1, reci svoje mišljenje o tome, inače fotke su izvaredne

draganco:
Ok to sam hteo znati-materjal stize. A vama ostavljam to kako ce te ih najbolje prezentovati.
Verujem da ste strucni za to, kako vi mislite da je najbolje tako uradite. z7Pozdrav i Dobra kob.

Lovac:

--- Citat: Nikola - 27. 10. 2007. 20:21:46 ---
--- Citat: LOVAC - 27. 10. 2007. 19:51:02 ---Fotke se skupljaju na foto@lovac.info   :-[

--- Kraj citata ---

Ja nisam slao na mail ali sam ti dao slika..... ;D ;D

--- Kraj citata ---
Joj ne ljudi samo da znate od 400 fotki nikolinh pesa ja sam izdvojio samo 1 jedinu
joj meni ali ima nikola dobrih fotki samo mi nije sve snimio,  ;D ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju