Foto, video, glazba, priče, umjetnost i PUTOPISI > Fotografije iz kamera za lovište

Kako najjeftinije dobivati slike sa kamera za snimane divljaći???

(1/6) > >>

top_trap:
Dobar dan svima, čitam po oglasima da je moguće dobivati slike sa kamera za nadzor lovišta po 3 lipe po snimci. jel netko zna naćin kako to izvest?

Dadx:
neznam na kaj misliš,

...ak kupiš svoju kameru, može te koštat nula kuna ako kamera ne šalje preko mms-a ili e-maila, a ako šalje onda po cjeni mms-a od operatera usluge, isto tako ako je i mail u pitanju, ovisi kolko košta slanje podataka.

Huntercro:
svi pričaju ali evo iz prve ruke:

t-com je imao opciju poruke za 10 kn tjjedno neograničen broj mms

medjutim kupio kolega par kamera i  htio to i kaze više ne moze na nove brojeve nego samo na stare i ostala mu jedina opcija emailovima da dobija poruke, sad čeka prvi račun pa ćemo vidjet

top_trap:
Uzeo sam karticu na bonove od t-coma i mogu vam reć da mms košta preko 2 kune...

Dadx:
a igranje s nekim tarifama, kolko znam ima nekaj ti "surfaj" pa imaš više mb. Svojedobno kad sam mislio kupit kameru sam se o tome raspitival, pa je to bila najbolja opcija.

Inače može se dati napraviti i multi sim, dakle kopija tvoje sim kartice, pa sve dolazi na jedan račun. to su uveli s navalom tableta.

Ja sam odustal od svega jer tamo gdje bi stavio kameru niti vip niti t-com nema signala, druge operatere nisam probal jer nitko od mojih ih ne koristi.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju