Foto, video, glazba, priče, umjetnost i PUTOPISI > Fotografije Lovišta

Bučica-zajedničko lovište III\134

(1/3) > >>

medicus:
evo par fotografija iz mog lovista


nazalost ovo nam jos uvijek predstavlja velik problem

prekrasna rijeka Kupa



danas smo imali otvorenje novo uredjene lovacke kuce :D,izgradnja je pocela 2000 godine,stara lovacka kuca je do temelja srusena i spaljena u vrijeme domovinskog rata




Lovac:
 d4 Netko je bio vrijedan, hvala medicus  d1

medo:
Predivna vam je kuca i drago mi je da sredjujete nered koji je ostao nakon rata.Nadam se da ce i mine uskoro biti maknute.Reci nam malo vise o lovistu,sto imate i bavite li se lovnim turizmom d4

medicus:
Loviste se prostire na nesto vise od 6000 hektara,krajolik ja brdovit,broji 77 clanova,nekoliko zasluzenih clanova,u lovistu obitava srneca divljac,divlja svinja,jazavac,divlja macka,kuna,zec,lisica,mozda cagalj(vidjen ali nikad odstrijeljen tako da nismo sigurni),fazan,prepelice i sljuke u manjem broju,patke.
Ne bavimo se lovnim turizmom,ali mislim da bi se to u skoroj buducnosti moglo promijeniti, a sto se tice minskog polja,rijeka Kupa je tijekom rata bila granica pa je samo obala zagadjena minama dok je ostatak lovista siguran za lov


hvala medo i lovac

eh skoro zaboravio,posjedujemo streljanu za glinene golubove,streljacka sekcija je jedna od uspijesnijih u županiji,2 clana se upravu pripremaju za nastup na drzavnom takmicenju

medo:
Hvala na info. i zelim vam svako dobro u danjem radu te cestitam na dosadasnjim uspjesima d4

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju