Foto, video, glazba, priče, umjetnost i PUTOPISI > Fotografije Lovišta

Prodjoh Crnom Gorom preko mora i planina.

(1/2) > >>

draganco:
Posto sam malo bio odsutan s Foruma, da vam podnesem izvestaj gde sam bio i sta sam radio z10.
Malo sam se dvoumio oko izbora destinacije, ali me nas i vas Shaga brzo ubedio. Kaze on meni, dodji draganco pa cemo loviti i po planini i plazi.

Ovako izgleda pocetak.


Ovo su tereni gde lovi ovaj dobri decko.


A ovog smo ja i Shaga marnuli za spikovanje, malo je mrsav-pravi planinski samo 51kg hao.


Demonstrirao mi je i vozacko umece na planini Orjen, nadmorska visina 1400m a sirina puta samo 2. A krivina krivinu jase, prvo sam hteo da mu kao stariji lupim cvrgu(zausku) pa tek onda na povracanje mad.


Dodji kod strikana da te privije na grudi. ;)


Ovde sam pokusavao da smirim stanje u zeludcu.

Bi me posle mnogo lepse uz ono mesamo meso na terasi, a plus mogao sam i oci pariti s raznobojnim gacicama na plazi.
Koristim priliku da se zahvalim Shagi i njegovoj celoj familiji na izuzetnom gostoprimstvu, a da necu zaboraviti ni Istrijanera Bianka.

SEJFO:
Pozzz!!! d4
Drago mi je da ste se dobro proveli!!! d4
Samo ti ne vjerujem za gaćice(Plaža) mislim da si vidio al samo svoje!!! ;) ;) ref ref

Sale Zr:
Pozdrav za ekipu! Gago jesi li probao vino?  zagi

draganco:

--- Citat: Sale Zr - 28. 07. 2009. 07:25:29 ---Pozdrav za ekipu! Gago jesi li probao vino?  zagi

--- Kraj citata ---
Znas ti mene, anti i samo anti. Ali probacu u penziji z10.

shaga:
Hvala Gago na ovako lijepim rijecima.............CAST MI JE..........Mi smo se druzili, ali i oni su, i nadam se da ce nastaviti


 zagi

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju