Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > GPS i slična elektronika za lovca

Gps za praćenje psa

<< < (15/15)

Vranaxxx:
Kolega, može li mala pomoć...
Kupio sam si Hunter 100, ali nikako da mu uspijem posložiti postavke...

peca:
Moze pomoc uvijek, ja sam radio sve po uputstvu koj je doslo i radi, u cemu je problem kod tebe

grom:
Da ne otvaram novu temu, je li tko kupovao biper ptičare negdje vani, E-buy i sl.?? Šta je dobro, pouzdano i da ne košta kao vrag? Canibeep je dobar ali kod nas preskup, skoro 1000 kn. Decathlon ima nešto za oko 700 i ne čini mi se loše. Koji je zapravo najbolja kupnja?

karabat:

--- Citat: grom - 31. 12. 2018. 12:58:41 ---Da ne otvaram novu temu, je li tko kupovao biper ptičare negdje vani, E-buy i sl.?? Šta je dobro, pouzdano i da ne košta kao vrag? Canibeep je dobar ali kod nas preskup, skoro 1000 kn. Decathlon ima nešto za oko 700 i ne čini mi se loše. Koji je zapravo najbolja kupnja?

--- Kraj citata ---

Grome 620kn kod Ritoše Canibeep nigdi nije 1000kn , ja bih dao malu prednost Berettiju ali je duplo skuplji ima bolji zvuk lakšu lokaciju mana malo veci i kruta plastika koja se zna razbit u kamenjaru ja imam berettija vec 3 sezone nema zamjerku .

grom:
Ma zadnje što sam gledao bilo je katastrofa. od 850kn pa na dalje. 650 je ok. Idem gledat, fala. Ma inače mi nije trebao ali nabavio ovog divljaka od pointera pa moram nešto.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju