Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > GPS i slična elektronika za lovca

TALKIE-WALKIE!

<< < (24/37) > >>

lucky:

--- Citat: Antimon - 08. 09. 2013. 08:19:38 ---Za pakete izvan EU do 45€ vrijednosti nema carine ni pdv.a, za pakete iznad 45€ do 150€ se placa samo pdv, za paket iznad 150€ ide i carina i pdv.

samo pazi da uzmeš UHF verziju od 400-480 ili 400-470 MHz, da možeš biti kompatibilan sa PMR kanalima. Neće bit problem ako uzmeš i dual VHF-UHF, ali ti je nepotrebno.
Samo nipošto uzimati sami VHF

--- Kraj citata ---
Ovo za UHF 400 - 480 mi je jasno isto kao i oporezivanje, međutim brine me stav HAKOM-a, kako stvari stoje nakon 01. srpnja, jeli netko naručivao Puxing 777 ili 888 od tada ?

lucky:
Izgleda da nije nitko, pa ću ja. Naime prema onom popisu HAKOM-a, do 03. 2012. god. ,  ovaj PX 777 se mogao uvesti bez dodatnih komplikacija pa ja krećem u narudžu. :-)

šokac:
lucky za taj neznam ali za ove Baofenge znam da
se naručuju bez problema .
Znam ih nekoliko koji imaju .
Znam i da dvojica od njih nisu zadovoljni .
Danas sam baš pričao sa jednim od njih .
Kaže da mu neide baš dobro , da mu
stalno nešto krči ... nisam išao u detalje .

Iskreno mislim da se može pronaći
kvalitetniji polovni tokac na oglasnicima .
Ovi čistokrvni kinezi mi baš nešto
nisu sjeli . Možda griješim ...

Fratt:
Vjeruj mi Puxing 888 je zmaj,šogor i ja smo uzeli dva i raubamo ih preko godinu dana,on za vikend airsoft susrete a ja za lov.

Aguila:
Fratt jel taj Puxing dozvoljen, mislim jel u skladu sa tim zakonskim propisima o frekvencijama, da mi nebi neko pokucal i opičil neku kaznu.Nemam pojma o ovome pa možda pitam gluposti... zagi

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju