Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > GPS i slična elektronika za lovca

TALKIE-WALKIE!

<< < (30/37) > >>

KOBI:
LovacPD,ja sam takodjer mislio uradit tako,medjutim..
Javio mi se ovdje jedan kolega privatno i pojasnio mi kako to trebam uradit i jos neke trikove koji nigdje ne pisu.
Eto tako sam programirao za cas posla tj ubacio ovih 8 kanala a imam mogucnost za 128 sve ukupno.Znaci rijeseno je  zagi

lovacpd:

--- Citat: KOBI - 18. 01. 2014. 13:09:54 ---LovacPD,ja sam takodjer mislio uradit tako,medjutim..
Javio mi se ovdje jedan kolega privatno i pojasnio mi kako to trebam uradit i jos neke trikove koji nigdje ne pisu.
Eto tako sam programirao za cas posla tj ubacio ovih 8 kanala a imam mogucnost za 128 sve ukupno.Znaci rijeseno je  zagi

--- Kraj citata ---
Odlicno, sad to lijepo u pp posalji meni da i ja podesim svoje kad stignu , narucene su

KOBI:
Evo i rezultata probe-polovicnih  ččč
Kako sam jednu od dvije stanice poklonio prijatelju nisam uspio obadvije ponijeti u lov da ih isprobam skupa ali sam isprobao jednu u kombinaciji s nekim drugima koje imam.
Radili smo pogon u planini i Baofeng je bila u moga brata koji je bio u pogonu a ja sam imao neku obicnu iz lidla koja je onako olosa stanica i ja sam s njom bio na standu.Na pocetku nije bilo moguce cuti se medjutim ubrzo kad se pogon prebacio preko brda savrseno se culo mada je i dalje bilo manjih brda izmedju nas.Bila je to visekilometarska udaljenost i zbog toga smatram da bi 2 Baofeng radile jos bolje izmedju sebe.Narucit cu jos 2 komada ovih dana.
ps.lovacpd kad stignu za tren ces ih programirati uz moje smjernice.  d1

syncm2:
Da ne otvaram novu temu pa cu ovdje pitati, zanima me dali ima koji lovac radioamater pa da se malo cujemo, moze na 2m ili 70 cm.
9A7PSD.    73  zagi

likabrinje:
Zna li NETKO vise nesto o ovim motorolama domet i slično ?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju