Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > GPS i slična elektronika za lovca

TALKIE-WALKIE!

<< < (4/37) > >>

shaga:

--- Citat: medicus - 17. 09. 2007. 10:00:18 ---mi koristimo mobitele ;D,daj mi malo objasnite jel vam dobar prijem,kod mene u lovistu jako brdovit kraj pa mislim da to bas i ne bi imalo smisla kupovati,kolike su cijene ,domet...

--- Kraj citata ---
Pa jeste li ikada vidjeli crnogorca bez puske  MOBILNOGA  ;D
 z10

PinzHunter:
Pozdrav kolega

sto se tice uredjaja veze to je stvar džepa i ukusa. Neki hvale ovo neki ono. Odmah da ti kažem, a i ti se vec pomenuo, da oni jeftiniji uređaji jesu dobri, ali samo za igru. Bas kad ti treba veza sa kolegom onda jeftiniji uređaji štrajkuju.
Nas teren ne dozvoljava uvijek primjenu mobitela pa onda toki voki dodje kao dobro rješenje.

Mi koristimo motorole gp 300 i zadovoljni smo. Ponekad je prijem tako dobar da nas sve iznenadi, ali to zavisi gdje se ko nalazi.

Mogu se jos nabaviti i to polovne ali u dobrom stanju ali to traje. Cjena im je oko 150-200 eura.

Velim nisu lose a sigurno ima i boljih. Sta se meni nesvidja to je velicina i tezina uredjaja, ostalo je o.k.

Pozdrav

PinzHunter

SSG:

--- Citat: lovacpd - 17. 09. 2007. 14:01:45 ---Ja licno isto tako ne volim mnogo price u lovu, osnovno da se znamo gdje smo, ukoliko nastane promjena u lovu....
Mrzim kad mi kolege tipkaju poruke tipa , ima li sta, cuje li se , ko je pucao...itd

--- Kraj citata ---

Od toga poludim.Jesi ti možda pucao,kaj si pucao itd.....Dobijem odma proljev >:(

sniper:
daj reci jel treba dozvola za te gp300?

PinzHunter:
@sniper,

zavisi od toga gdje ih koristis.U BiH mozemo koristiti ali se smiju samo na odredjenoj frekvenciji koristiti.Inace eto posjete od Policije.
U nekim zemljama EU se nesmiju nikako koristiti u privatne svrhe.
Nazalost nekim lovcima to predstavlja zanimaciju pa zaborave da su u lovu. Ako zelis nesmetan lov i ipak dobru vezu, onda mozes koristiti slusalice.Tako i kad neko progovori necuje niko osim tebe i nesmetas lov i kolege oko sebe.
GP 300 imaju jako dobar prijem, pa se moze desiti da cujes lovce koji su kilometrima udaljeni od tebe.

Pozdrav

PinzHunter

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju