Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > GPS i slična elektronika za lovca

TALKIE-WALKIE!

<< < (10/37) > >>

Schultz and Larsen:
Oko 20km u mojim gudurama(doline ala Sutjeska i fjordovi). Na visoravnima preko 1000m oko 30km ako su uslovi perfektni. Ovo sto sam probao.

PinzHunter:

--- Citat: Schultz and Larsen - 05. 07. 2008. 14:05:03 ---Ja koristim ICOM model F3022, tezi 320gr. 2000mAh Li-ion baterija koja moze dugooo, i na dobroj studeni.  12 kanala, dosta raznih dizi-midji funkcija, i sto mi je najbitnije dalekometan je.

Mnoge kolege u  druzini koriste ovakav, ili neki drugi model od ICOM-a. Dobro se pokazao u svim testovima. Po meni najbolja komunikacija za lovce, cuvare, planinare, itd.


sa zada


--- Kraj citata ---

kako se krecu cijene ovih modela?

zdebat:

--- Citat: oliverl - 05. 07. 2008. 11:11:25 ---http://www.binatoneonline.com/twoway.aspx#info

pa onda dolje lijevo imaš "user manual"

--- Kraj citata ---

HVALA!

Schultz and Larsen:
Pinz, cijena je oko 2-2500 kuna, zavisi kod koga pazaris. U paketu dodju punjac, antena, klipsovi za zakaciti za pojas itd., i slusalice (model skoljka). Kada se ove stave onda samo ti cujes aktivitet na radiu. Ovo je dobro, kada se ceka ili sulja. Pogledaj malo stranice ovog proizvodjaca. Ima tu more infoa.

PinzHunter:

--- Citat: Schultz and Larsen - 06. 07. 2008. 20:05:59 ---Pinz, cijena je oko 2-2500 kuna, zavisi kod koga pazaris. U paketu dodju punjac, antena, klipsovi za zakaciti za pojas itd., i slusalice (model skoljka). Kada se ove stave onda samo ti cujes aktivitet na radiu. Ovo je dobro, kada se ceka ili sulja. Pogledaj malo stranice ovog proizvodjaca. Ima tu more infoa.

--- Kraj citata ---

Kolega hvala na informacijama.

Malo sam gledao po internetu i nisam nista lose nasao o ovim uredjajima d4. Kad moja Motorola GP300 crkne, onda ce slijedeci biti ICOM. Jer motorola je jako teska za nositi. Velim teska jer po nasim brdima, vrletima i skarpama kad se lovi, svaki teret i najmanji bude težak.
Slicne slusalice sam nabavio za motorolu, i stvarno su o.k.. sve sumove i zvukove ili razgovor cujes samo ti, tako da nikom drugom nesmetas niti se lov ometa.
Hvala jos jednom.

pozz

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju