Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > GPS i slična elektronika za lovca

TALKIE-WALKIE!

<< < (13/37) > >>

Zoran:

--- Citat: Baki - 07. 10. 2008. 13:20:21 ---Jesu stigle i jako sam zadovoljan kako rade.Sad sam u subotu bio na otvoru lova u lovistu Manjaca. Na 10 kilometara sam je testirao i nije bilo nikakvih problema, extra se cuje bez sumova i prekida.Meni su se dobro pokazale da sam sebi jos dva para porucio.

--- Kraj citata ---

pa sta ce ti 6 stanica??? to ti odma i za pse poneses  rol

Harry P.:
Baki, koliko su te na kraju koštale?

Štef:
 A šta je sa onih 55 km.? Jednu nek ostave u Sloveniji da možeš isprobat!  telll rol

Baki:

--- Citat: mawerick - 07. 10. 2008. 14:58:09 ---Baki, koliko su te na kraju koštale?

--- Kraj citata ---

Kostale su me 70 eura.Postar mi donio na kucna vrata, stvarno su dobre a nisu skupe.
Mraka je Midland Americka i 3 godine garancije naravno da ne mogu bas ici do 55 kilometara kako pise ali mogu sigurnu u pola.Za tri nedelje su mi stigle od dana narudzbe.

Baki:

--- Citat: Zoran - 07. 10. 2008. 13:22:43 ---
--- Citat: Baki - 07. 10. 2008. 13:20:21 ---Jesu stigle i jako sam zadovoljan kako rade.Sad sam u subotu bio na otvoru lova u lovistu Manjaca. Na 10 kilometara sam je testirao i nije bilo nikakvih problema, extra se cuje bez sumova i prekida.Meni su se dobro pokazale da sam sebi jos dva para porucio.

--- Kraj citata ---

pa sta ce ti 6 stanica??? to ti odma i za pse poneses  rol

--- Kraj citata ---
Narucio sam da mogu dati prijateljima sto sa mnom love,jer nas uvijek ide bar 6.
Stanice su extra imaju 42 kanala,slusalice,neces vjerovati imaju cak i vibraciju.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju