Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > GPS i slična elektronika za lovca

TALKIE-WALKIE!

<< < (15/37) > >>

ante kula:
baki pokusao sam ovu stranicu otvoriti ali ne ide..di si preuzeo toki-vokije?

Baki:

--- Citat: ante kula - 06. 02. 2009. 19:22:33 ---baki pokusao sam ovu stranicu otvoriti ali ne ide..di si preuzeo toki-vokije?

--- Kraj citata ---

Jesam prijatelju preuzeo sam i jako sam zadovoljan.Ali prije dva mjeseca sam bio u gostima u Kozarskoj Dubici i ponesem svoje motorole,i domacini kada su vidjeli kakve su zamole me da i njima narucim 5 pari.I Kada sam dosao kuci sjednem za racunar i narucim  5 pari,uz dogovor sa njima kada dodju da ce doci po stanice i tada mi platiti. Medjutim stanice su dosle i kada sam im javio da su stigle rekli su mi kako nemaju para i kako im stanice ne trebaju,sto znaci da imam 5 pari koje nisu iz kutije otvorene.
Sto se tice preuzimanja prve mi je postanski kombi dostavio, a druge sam isao podici u postu jer ih je vise bilo i bile su koratonskoj kutiji.
Tako da sada ako nekome trebaju stanice imam 5 pati za prodati po istoj cijeni po kojoj sam ih ja platio.

shandi:
Stvarno su te nasanjkali. Po kojoj cijeni prodaješ?

Baki:

--- Citat: shandi - 07. 02. 2009. 11:14:23 ---Stvarno su te nasanjkali. Po kojoj cijeni prodaješ?

--- Kraj citata ---
Pravo su me izradili,prvi put kada sam narucivao nije mi dosla da platim pdv i carinu i manji dolar je bio,tada sam platio 60 eura par.Sada sam platio i pdv i carinu i dolar je bio veci tako da me je jedan par izasao 90 eura.Po toj cijeni i ja ih prodajem.

shandi:
Vidiš koji je to bezobrazluk, ponudiš se nekome pomoći a on te bezobrazno izigra.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju