Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

CACIB Zagreb 2008

<< < (6/7) > >>

lovacpd:

--- Citat: REDZO - 04. 12. 2008. 00:42:24 ---deane je li kandidature ili titule ili oboje

--- Kraj citata ---
Moje rezultate sam postavio u temi moji psi, nlt i balkanci....
pa da se ne ponavljam
Ja sam licno zadovoljan, ono sto sam izveo je proslo kako je proslo, moglo je i bolje ali i losije

STARI AVDZIJA:
Dobro lovacpd vidio sam i čestitam na osvojenim titulama međutim po meni treba staviti šta su koje sudije ocjenjivale i dodjelile.Učešće lovačkih pasa nigdje na svijetu nije naročito mnogo po probojnosti a sada kada je CACIB u vrijeme lovne sezone sa psima pogotovo,večina lovaca se ne odriče lovnog dana da bi bio na izložbi.

lovacpd:

--- Citat: REDZO - 04. 12. 2008. 19:02:03 ---Dobro lovacpd vidio sam i čestitam na osvojenim titulama međutim po meni treba staviti šta su koje sudije ocjenjivale i dodjelile.Učešće lovačkih pasa nigdje na svijetu nije naročito mnogo po probojnosti a sada kada je CACIB u vrijeme lovne sezone sa psima pogotovo,večina lovaca se ne odriče lovnog dana da bi bio na izložbi.

--- Kraj citata ---
Cisto sumnjam da je nesto sezona promjenila....
Cini mi se da na ovim prostorima traje i to godinama nekakav sukob kinologije i lovaca....
Sticem utisak da lovci bojkotuju izlozbe, bilo kakve i bilo gdje, i izmisljaju cudna opravdanja, najcesce je to da je to trosak....ili ono nije to nista sta ja imam kod kuce...
A ja lovackog psa dozivljavam kao nesto cim se ponosim!  kako da se ponosim ako ga cijeli zivot gleda samo moja grupa sa kojom lovim???
Inace na specijalki sudio je g.Erwin Deutscher(A), oba moja psa, dakle NLT-a, IV i VI grupu
a na prvom danu CACIB-a sudio je g.Uwe Fischer NLT-a, VI grupu osim dalmatinca i jos neke rase, ali nisam pratio do kraja

almir:
redzo ruku na srce al ja mislim da su razlozi drugi.
ja sam za 2 dana platio 500kn + iće i piće
mislim da je prvi problem tu. A drugi je da u tom glamuru
nema smisla sudjelovat ako ti je pas ocjenjen jer nema
nista novog da se vidi nema napredka u ni jednom segmentu
meni to iz izložbe u izložbu djeluje ko film koji sam več 3 puta gledao.

almir:
 rol rol evo jos jedan primjer rol rol
 lovacpd nisasm vidio tvoj post da sam vidio
 nebi svoj postao

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju