Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

CACT BiH Bihać 2008 - 05 i 06.04.2008

<< < (4/9) > >>

RACI:
U toliko bolje ako je tako, mada cemo se mi potruditi da u Subotu ipak dobijemo i taj IUO
pa onda u potragu za odgovarajucom djevojkom ako sve prodje kako dobro.
Hunter..... Mogao bi ti i naci za godinu dana stene NLT sa BH porijeklom  :D

dean:
Najbolje je kad se papiri nekako srede.  ččč Onda točno znaš kaj kupuješ?!?!?!?! A i to je u interesu svake pasmine, kaj ne? :shok:

PinzHunter:

--- Citat: RACI - 01. 04. 2008. 22:00:46 ---U toliko bolje ako je tako, mada cemo se mi potruditi da u Subotu ipak dobijemo i taj IUO
pa onda u potragu za odgovarajucom djevojkom ako sve prodje kako dobro.
Hunter..... Mogao bi ti i naci za godinu dana stene NLT sa BH porijeklom  :D

--- Kraj citata ---

Bas me zanima kako ce biti u subotu.nemoj da zaboravite slike, onako opcenito da vidim kako je bilo.

A sto se tice mene i cuke, to mi je bolna tacka. Nakon sto sam jednog posavca odhranio da pocne loviti, a okolnosti su bile da je tesko prezivio jer mu je majka krepala dok je imo 2 mjeseca. i nakon sve te patnje i truda i posjeta veterinarima, pred lovnu sezonu 2005/2006 mi ga je neko ukrao iz boxa.

I sad mi je muka kad na to pomislim.

RACI:
Ne znam .... ja bih tesko podnio takav gubitak i malo je cudno, neko ce pomisliti, ali ja svog kera drzim pod kljucem, iako mislim da je vjerovatnoca da ga neko ukrade vrlo mala a da ja to ne cujem, jer me uvijek upozori ako se neko krece u blizini  dvorista. Ali opet je lokot i kljuc na boksu.
Kad me neko pita za mog kera i ja odgovorim da sam ga kupio u HR da je tetoviran i da ima chip sa svim potrebnim papirima (zalosno je reci da mu je zdravstvena knjizica 3 puta bolje kvalitete od moje :-) ali necemo o tome jer su  to neke  druge stvari) Ljudi imaju obicaj da mi kazu kako mi mogu nabaviti papire kakve hocu, i za kera kojeg god ja zelim, majke mi meni se svaka dlaka digne  i najradije bih ga poslao poprijeko.... Samo ja znam koliko moj ker vrijedi i koliko mi znaci, koliko truda ulazem i na kraju krajeva koliko me sve to kosta. Otvoreno mogu reci da vise drzim do svoga kera nego neko drugi do djeteta. I pricom o nekim divljim papirima neko  ti to sve zeli omalovaziti. Ma nije nikako prica za komentar. Zao mi je Dean ali na krivog si nasao.
Bit ce snimaka i  fotki :-) Ajaks je u top-formi, Produzenje setnje, istrcavanja, danas idemo jos malo u gater da se izmori, a Petak samo kupanje i lagana setnja uz provjeru dosad naucenih komandi, Subota ocjena i IUO. Sve je isplanirano i nemoguce je da omane, jedino da se desi neko cudo i nesto  krene po zlu.   

dean:
RACI, moj komentar nije bio namijenjem tebi, nego općenito! Ne znam zakaj si se ti u tome prepoznao, pogotovo ako to nije tako.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju