Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

CACT Prijedor

<< < (11/13) > >>

Zoran:
ako je kod vas 10,11,12,i prvi tjedan prvoga mjeseca +28! onda je uredu to sta pricas!
a o pravopisu  :D

a sta se like tice ima ovdje jos licana ako jedan zna da postaji osim tebe teren za trenig pse neka me onda ispravi! ali molimte ti nemoj!

medo:

--- Citat: Zoran - 12. 05. 2008. 15:48:03 ---ako je kod vas 10,11,12,i prvi tjedan prvoga mjeseca +28! onda je uredu to sta pricas!
a o pravopisu  :D

a sta se like tice ima ovdje jos licana ako jedan zna da postaji osim tebe teren za trenig pse neka me onda ispravi! ali molimte ti nemoj!

--- Kraj citata ---
Molim te pise se odvojeno ;)
 Imas brdo pored Gospica zvano Ostra i tamo je teren za trening pasa na zeca i lisicu.To je LD Lika izglasala prije nekoliko desetljeca. S obzirom da je Lika mnogo veca nego sto mislis tereni ipak postoje z14 Ako si clan LD Lika slobodno odi tamo i pusti pse.
 28+ je tako normalno u 8. i 9. mj. tako da su to uvijeti na treningu psa u priobalju ili Lici. Ja nisam spominjao trening u 10.,11.,12. i 1. mj ;) Tad je vec lovna sezona.
 Ipak decki iz Drnisa,Dalmacije i obalnog podrucja znaju dobro o cemu ja pricam.

SBK:
Piše se CLAN a ne DAN  z14

medo:
Pa SBK napokon si se vratio. d4
Nema te da sa nama petljas po CACT Prijedor.

SBK:
Moja greska mali monitor a na "C" nema kvacice pa mi je izgledalo kao "DAN"
jos jednom najdublje isprike pravopisnom majstoru.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju