Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

IPO- KD Dvor 09.02.2008

<< < (2/5) > >>

madhunter:
Gater divlja svinja i polaganje IPO-a  nemaju veze jedno s drugim, to valda znaš. Nadam se da IPO niste polagali na svinjskom tragu, več na zečjem!

Nikola:
Naravno da se IPO polagao na zečjem tragu... A zato valjda postoji i sudac..
Napomenuo sam ti slijedeću manfestaciju koju organizira moje KD pa ako te zanima kako to radimo i kakve pse imamo možeš doći..
zapravo krivo mi je da komentiraš jednom rečenicom događaj na kojem nisi bio, s pretpostavkom kako IPO nije dobro i pošteno odrađen...

madhunter:
Nisam nigdje rekao da vaš IPO nije pošteno odrađen, al ču ti reč da u zadnjih pet godina nisam vidio nijedan pošteno odrađeni IPO.

A ako očeš iskreno, čisto sumnjam da je svaki pas na Ispitu imao svojeg zeca i da je svaki pas samostalno sljedoglasno tjerao. Siguran sam da ste sve pse pustili odjednom pa kad se zec digne, svi tjeraju.Ako potjeraju i srnu, isto dobro!

To se tako kod nas radi!

To je neispravno, pa bilo da sudi Račić, Grd ili Bošković! 

Zoran:
ma pustite pse nije do pasA!
VEC DO SUDACA!

ja sam vidio psa isto proslej god u 12.mjesecu na ipo!
i koliko sam ja bio nezadovoljan sa psom svojim to vecina i zna!
moj pas je bio kralj taj dan za ostale!
anni je isto taj dana vodila kuju pa zna i ona sta je svasta tamo bilo!

naj jednostavniej vam je to da od 43 sudijonika bilo je 5 lovaca ostalo sve tete sminkerice sa seterima i spanjelima!
da mogu praviti legla kvalitetna zato su isli na IPO!
a cak su bili iz slovenije na tom ipo jer ga valjda nemogu dobiti u sloveniji!
a kodnas je tezak ipo pa su doli tu da psi dokaze svoje pse kako su kvalitetni>!

Nikola:
Psi nisu puštani u čoporu, nije svaki od njih imao svog zeca.... Pa eto znaš valjda situaciju s DRŽAVNIM PRVENSTVOM U RADU GONIČA za 2007. godinu, pa ni tamo nije svaki pas imao zeca, bilao je čeka baterija koje nisu vidjele zeca..
ZA jedan obični IPO mi smo imali dovoljno divljači (zec, lisica, srna, fazan, divlja mačka- da sve je to viđeno taj dan), taman toliko da svaki pas odradi turnus (zasebno), ma koliko ti mislio da nije istina..

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju