Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

Memorijalni turnir " Andrija Vargek"

(1/6) > >>

madhunter:
Klub jamara i goniča Zagreb i Klub njemačkih lovnih terijera Hrvatska organiziraju utakmicu u radu na divlju svinju u gateru Mihovljan-Krapina sredinom 11 mj. 2007, u sječanje na nedavno preminulog prijatelja i velikog ljubitelja lovačkih pasa Andriju  Vargeka.
Kotizacija po psu iznosit će 100,00 kuna, a ukupan prihod bit će uplačen za izgradnju spomenika na grobu u Stenjevcu.
Rok prijave do 01.10.2007,  broj pasa ograničen!
Dovedite svoje pse  i provedite se sa nama u ugodnom ambijentu Zagorskih brega da obilježimo sječanje na dragog nam prijatelja Andriju!

Informacije i predbilježba na mail. stjepan@lovna-kinologija.com ili madhunter@lovna-kinologija.com

dean:
Moj pas i ja dolazimo! Makar ne odradi turnus do kraja jer će se sigurno uvaljat u neko blato ili vodu, ali će biti najposlušniji. Kako se lažem i tješim, hač
Kako sad stvari stoje utakmica je 10.11.2007

Lovac:
Pridružujemo se svesrdno akciji  d1
Forumaši i prijatelji PORTALA LOVAC  mogu uplatiti na ŽRačun : 2340009-3102135130 a ukupan prihod biti će doniran za istu namjenu.
LOVAC UPLAčUJE 100KN d1

Nikola:
Evo ja uplačujem 50 kn. Neču biti na natjecanju pa ću uplatiti za našeg Andriju...

dean:
Nema nas baš kaj žele pokazati kako im pas radi, a svi mašu jezikom ko lopatom.
Znam i ja da će moj pas 5 minuta radit pa se leč u prvu grabu s vodom, ali je memorijalni turnir! I ja rače lovim nego idem na utakmice, ali je ovo zbog kolege.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju