Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

Specijalka alpskih brak jazavčara i jazavčara CACT-HR 07.05.2011

<< < (5/6) > >>

uskok:
Srednjonogi !!! Stvarno si se potrudila! I opet nisi skuzila!
Fci grupa 6....gonici...podjela:velike(grifon,gaskonjci itd.),srednje(nasi gonici)i male(brakovi,baseti)
Ali po lovnoj strukturi na dugonoge i kratkonoge. I tocka!

Dugo nisam pisao ni raspravljao ni sa kim!
Ali sad se opet pokazuje tocnim moja tvrdnja da licence mnogih kin.sudaca moraju preispitati te da kin.sudac moze biti sudac samo za rasu koju sam ima i uzgaja vec dugi niz godina!
A sad kad su se posvadali hks i hls biti ce jos vecih gluposti od srednjonogih gonica!
Lijep pozdrav

huntinggirl1:
da li ti razumeš ili nećeš, sve jedno,

podela važi za sve,
a zbog takvih shvatanja se godinama branio lov goničima ispod 500m nadmorske visine, svim visokonogim, a nisu znali koji su, pa naši goniči nisu mogli da love,

a ni vaši takođe,

o licencama nemoj ti da vodiš računa baš toliko, za to postoji FCI.

uskok:
Svi lovci kod mene znaju koji su dugonogi a koji kratkonogi i zbog cega u odredno vrijeme i zasto se ne smije loviti s dugonogim gonicima!
I srednje veliki gonic(npr.istarski ostrodlaki gonic) je dugonogi gonic srednje-velike grade!!!
A ne srednjonogi gonic!!!
I ovo s licencama ozbiljno mislim!

huntinggirl1:
mislite vi šta želite,

jedno je zvanična podela FCI, a sasvim drugo žargon nekog lovnog revira,
a zbog žargona su bili oštećeni niskonogi goniči, zabranom lova,

Fruky:
Sanjice, sad ćeš mi opet nabiti da ja mrzim tvoj savez, ja protiv njega nemam ništa već protiv onih koji ga vode.
Vjerujem da ovo Mahmut pročita da bih odmah dao ostavku u najmanju ruku ja da sam na njegovom mjestu odmah bi učinio samo ubojstvo.
Jadan je onaj tko dovodi pse kod tebe na ispit.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju