Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

Utakmica, smotra, IPO - KPŠ Zagreb, 13.10.2007.

(1/1)

forrest spirit:
Klub pticara i spanijela Zagreb 13.10. organizira utakmicu pticara bez odstrela, smotru, IPO...
Zna li netko gdje se odrzavač Jel smijem doci sa svojom gordonicom iako nije na nista prijavljenač

dean:

--- Citat: forrest spirit - 11. 10. 2007. 21:29:40 ---Klub pticara i spanijela Zagreb 13.10. organizira utakmicu pticara bez odstrela, smotru, IPO...
Zna li netko gdje se odrzavač Jel smijem doci sa svojom gordonicom iako nije na nista prijavljenač

--- Kraj citata ---
Prijave se rade da bi znali koliko će im terena, sudaca, divljači, vremena trebat da sve naprave. Nazovi u savez ili organizatora i pitaj.

Zoran:
ja sam im slao mail za ipo,da vidim isto gdje sta ali niko nista, a mail sam poslo u ponedeljak, a kako je bio tad praznik, valjda taj dan nisu odgovarali na mail-ove.  8)

forrest spirit:
Najsvjezije informacije: nista se ne odrzava taj dan u Zagrebu, na webu HKS-a su krive tj. stare informacije, sve je odgočeno za 11. mj.

dean:

--- Citat: forrest spirit - 12. 10. 2007. 11:10:04 ---Najsvjezije informacije: nista se ne odrzava taj dan u Zagrebu, na webu HKS-a su krive tj. stare informacije, sve je odgočeno za 11. mj.

--- Kraj citata ---
Naravno da su krive informacije. Na stranici HKS-a je plan, kojeg se zbog lošeg vremena, manjka divljači ili prijavljenih pasa ne moraju držat. Problem je da nitko nigdje ne piše koje utakmice su odgočene. Znači treba zvati savez i da ti kažu koja utakmica se održava. Ali zvati u petak ako je utakmica u subotu ili nedjelju, jer mnogi ne odgačaju do zadnjeg trena.
Moramo znati s kim imamo posla i tako se odnositi.
Drugi svjetli primjer je da je kolega poslao zahtjev za papire za štence i papire je dobio za 4 dana ako se ne varam. Znači da se može biti ažuran i odradit posao kako spada i u rekordnom roku ako je nekome stalo. Nadam se da će to biti pravilo, a ne kao do sada iznimka i slučaj koji nam je svima bio tema za čučenje!

Navigacija

[0] Lista Poruka

Idi na punu verziju