Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Kamere za lovište

Ima li tko ovakvu kameru?

<< < (3/5) > >>

GOGO LOVAC:
Kakva je pouzdanost LTL ACORN kamera? Kaže mi lik koji prodaje modele bez slanja slike da kod nas ne rade dobro,zeza slanje slika. Taj isti gospodain ih trenutno ni nema (ove koje šalju sliku).

Štef:

--- Citat: GOGO LOVAC - 07. 12. 2015. 15:17:06 ---Tražim kameru koja šalje sliku na e-mail  sa što širim kutom slikanja- snimanja videa,ali uglavnom nalazim da im je kut slikanja-snimanja 60°. Naišao sam na jednu glupost kod jednog modela ,a to je da senzor lovi na 120°,a leća je 60°,ne vidim svrhu toga osim da imam praznih snimki ili slika. Tako na sadašnjoj Moultrie kada je podešena na snimanje videa čujem da se nešto kreće ,ali ne vidim na snimki dok se ne pomakne u područje koje lovi leća.

--- Kraj citata ---

http://www.proschoice.com.au/moultrie-panoramic-150-game-camera

GOGO LOVAC:
Imam takvu i prodaje ju,bila dva puta na drvu,jer ne šalje slike na mail.

Vranaxxx:
Pozdrav društvo... Imam ovakvu kameru pa me zanima može li mi tko pomoć. Da budem iskren nemam pojma na kojem principu radi, tj kako šalje slike na mail...
Ja sam sve postavke na njoj stavio kako treba, ali ne salje mi nista, sa mailom je sve u redu internet je aktiviran i ostalo, ali nikako dobit da mi posalje sliku...
Unaprijed zahvaljujem. L.p i dobra kob

Vranaxxx:
Pozdrav društvo... Imam ovakvu kameru pa me zanima može li mi tko pomoć. Da budem iskren nemam pojma na kojem principu radi, tj kako šalje slike na mail...
Ja sam sve postavke na njoj stavio kako treba, ali ne salje mi nista, sa mailom je sve u redu internet je aktiviran i ostalo, ali nikako dobit da mi posalje sliku...
Unaprijed zahvaljujem. L.p i dobra kob

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju