Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Kamere za lovište

kamera i postavke za net

<< < (7/19) > >>

lovnik:
Meni moja pije živce HC-500 Series https://www.fasttech.com/product/4231401-suntek-hc-500g-2-tft-1080p-hd-inflared-hunting ...u postavkama stravim na CAMERA,što znači da bi trebala napraviti sliku,a ona napravi video i ne pošalje ga kada ručno stisnem na daljinskom uslika i pošalje sliku na mail. Di je problem u kojoj postavki? Na kartici ima love,signal dobar,baterija puna ...
Ima netko kaj koja tipka znači na daljinskom kada je u test modu,kako da pregledavam slike i filmove koje je snimila ?

lovnik:
Pošto je moj prijatelj koji se bolje razumije u kompjutere na duljem službenom putu može mi netko malo pomoći da dođem kod Vas da probamo osposobiti kameru da šalje sliku ili video kad ju aktivira pokret. Možda netko ima noviji software da probamo,čini mi se da je netko pisao da je imao problema i da su mu poslali noviju varijantu softwera i da je proradila. Molio bi nekog iz Zagreba i okolice do cca 50 km,ako je moguće.

ivo samoborec:
Lovnik ja sam sredinom sedmog dolje...donjet cu svoju pa mozemo usporediti,,,,

lovnik:
Šta se dogodi na Vašim kamerama HC300 ili HC500 kada na daljinskom pritisnete OK a prekidač je na pozicji ON?

berbenn:
Koja kamera je trenutno najbolja na trzistu?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju