Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Kamere za lovište

kamera i postavke za net

<< < (12/19) > >>

ante.ante:
poštovanje,
imam problem s hc500m. ne prima sd karticu. pojavljuje se poruka eror card. da li je imao tko i problem takav i kako ga rješiti.
hvala.

knezovic:
drugu SD karticu

Drmed:
Pozdrav!
Imam HC500M i sve radi ok ali me muci struja. Najbolje baterije traju nekoliko dana.
Kupio sam onaj solarni punjac za kameru ali kad ga stavim nema dovoljno struje ni da upali kameru.
Ako netko ima iskustva i volje da pojasni bio bih zahvalan...je li solarni punjac moze imalo raditi bez AA baterija i ako kupim punjive beterije je li ih puni ili puni samo svoju internu bateriju? Nekako mi nije jasno punim ga na kucni punjac 24 sata, odnesem na kameru i uopce nema dovoljno struje da ju upali. Da nisam kupio mozda pokvaren?
Hvala unaprijed

P.S. Ako kome treba pomoc u konfiguraciji tu sam

antispin:
Ja imam HC 300M.Baterije se jako brzo troše ako si stavio u postavkama da primaš mailove.Isto imam mali solarni panel i radi bez greške.Solarni panel se na početku napuni na struju i zatim ga spojim na kameru.Baterije obavezno izvadim van iz kamere.Panel se puni sunčevom svjetlosti.Panel ima 2 ulaza za kabel,In kada ga puniš na struju i Out kad ga spajaš na kameru . 

Drmed:

--- Citat: antispin - 04. 05. 2018. 00:02:24 ---Ja imam HC 300M.Baterije se jako brzo troše ako si stavio u postavkama da primaš mailove.Isto imam mali solarni panel i radi bez greške.Solarni panel se na početku napuni na struju i zatim ga spojim na kameru.Baterije obavezno izvadim van iz kamere.Panel se puni sunčevom svjetlosti.Panel ima 2 ulaza za kabel,In kada ga puniš na struju i Out kad ga spajaš na kameru .

--- Kraj citata ---

Koliko dugo si ju punio prvi put? Onda ovaj moj panel vjerovatno ne radi

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju