Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Kamere za lovište

KAMERA ZA ORUŽJE

<< < (4/10) > >>

lukajuri:
Postovane kolege sve ove kamere sta ste rekli ne vride niti kune,moj prijatelj je kupio i sad mu se sin igra po kuci sa kamerom,jedina prava i provjerena kamera za lov je na ebay global treba upisat -moultrie reaction cam- jer kamere je namjenjena za lov,ima anti shace te joj trzaji ne smetaju a slika je odlicna,5 megapixela.te na kameri ima mali ekran za odma vidit sta je snimljeno,ako ocete vidit neke snimke sa ove kamere oticite na youtube i upisite -toni kelam lov na sljuku, slika je stvarno fenomenalna

macun:
Kolega "lukajuri" možeš li staviti link od te kamere "moultrie reaction cam".?

lukajuri:
Ma samo otici na ebay i upisi odma ti je izbaci.jedina se tako zove

GOGO LOVAC:

--- Citat: lukajuri - 14. 04. 2012. 19:33:45 ---Postovane kolege sve ove kamere sta ste rekli ne vride niti kune,moj prijatelj je kupio i sad mu se sin igra po kuci sa kamerom,jedina prava i provjerena kamera za lov je na ebay global treba upisat -moultrie reaction cam- jer kamere je namjenjena za lov,ima anti shace te joj trzaji ne smetaju a slika je odlicna,5 megapixela.te na kameri ima mali ekran za odma vidit sta je snimljeno,ako ocete vidit neke snimke sa ove kamere oticite na youtube i upisite -toni kelam lov na sljuku, slika je stvarno fenomenalna

--- Kraj citata ---
Ne znam koju si ti kameru kupio,ali ja sam sa svojom jako zadovoljan . Ne znam šta je tvoj prijatelj očekivao od kamere .

macun:
gogo koja je tvoja kamera, možeš staviti link?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju