Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Kamere za lovište

koristi li tko ovakvu kameru

<< < (6/7) > >>

alenvw:
Pozdrav imam hc300m i svinje bježe od nje ko lude kako kod vas reagiraju na nju.Kod mene dođu na hranilište pogledaju u kameru i odlaze polagano jedino kada pada kiša ne reagiraju na kameru sad dali čuju škljocanje kamere ili vide osvjetljivač kamere

mladjo:
Vjerojatno su naučene da im slično blago crveno svjetlucanje podiže razinu olova u krvi...  zagi

lovnik:

--- Citat: otišić - 24. 04. 2017. 14:41:00 ---Da, triba bi dobit sliku na mail i izvješće na mob

--- Kraj citata ---
Probao sam i ona uslika sliku,ali ne pošalje na mail,ja dobijem na mobitel  SMS CAPTURE.
Kad pritisnem na daljinskom OK onda uslika i pošalje na mail.

zuna:
Pozdrav! I ja nabavio HC300A i čini mi se da ne znam namjestit nešto. Znači, postavim kameru u sobu i ulazim i izlazim iz sobe. Kad pregledavam slike, svaki ulazak je snimljen, ali ne vidim sebe, već samo vrata. Okrenuta je prema vratima direktno i zanima me jel moguće da ju aktivira pomicanje kvake i ona odmah okine i gotovo? probao sam interval na 1 sekundi i na 5 i isti vrag. Također sam probao i okidanje više slika (3) i opet se ne vidi osoba, nego samo vrata.... Što bih trebao promijeniti u postavkama??

zuna:
E, da... Izgleda da se netko malo zeznuo... Ja naručio HC300A i sad gledam na kameri piše HC300M. Još mi je bilo čudno kog vraga ima na displayu onaj znak od signala i antenu za prišarafit, ali izgleda da su malo pobrkali lončiće. Neću se bunit ovaj put. :D Samo da riješim problem naveden u postu prije...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju