Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Kamere za lovište

Kupnja kamere koja šalje slike

<< < (4/4)

Gabro:
Super onda!! Taman sam naručio ovu G verziju!! Valjda nece bit G kao Govno!! zagi zagi

Ivica1:
Skužio sam da može sms- om , ali realno gotovo svaki dan prolazim tu i nije mi zgodno slati poruke on i off svaki dan mozda i po dva puta. Mislio sam da na daljinskom ima takva funkcija na nekim modelima kamera

Drmed:
S kinezima nikad ne znas.... ja sam ih dosta narucio prijateljima, sigurno 30ak i mozda jedna ili dvije zezaju, ostale su super. Sve su HC801M. I ove sto zezaju salju slike, samo cesto na jednu aktivaciju senzora posalju po 5-10 slika, valjda im senzor ostane stalno ukljucen

dick:

--- Citat: Drmed - 17. 07. 2019. 15:24:23 ---S kinezima nikad ne znas.... ja sam ih dosta narucio prijateljima, sigurno 30ak i mozda jedna ili dvije zezaju, ostale su super. Sve su HC801M. I ove sto zezaju salju slike, samo cesto na jednu aktivaciju senzora posalju po 5-10 slika, valjda im senzor ostane stalno ukljucen

--- Kraj citata ---
PIR senzor se zna višekratno aktivirati u slučaju da hvata zračenje sunca (direktno ili reflektirano). Svaki put kad se aktivira, kamera snimi zapis na mem. karticu i pošalje e-mail.
Probaj u podešenjima PIR distance staviti na normal ili low ili jednostavno promijeni položaj kamere tako da ne hvata sunce. Pozdrav,

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju