Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Kamere za lovište

Neispravne kamere

(1/3) > >>

Papcina:
Pozdrav

Ako netko ima neku neispravnu kameru a da mu skuplja prasinu nek mi se javi. Moja je crkla pa da probam od dvije slozit jednu :)

Kontakt na pm

Hvala lp

GOGO LOVAC:
Koju marku kamere imaš?

Neno:
Vjerovatno HC 300M , of pet šta su ih uzeli u kompletu još samo jedna radi nakon godinu i pol  >:(

ivo samoborec:
..evo jos sat do isteka...8 eura 2 komada    http://www.egun.de/market/item.php?id=6667831

Papcina:

--- Citat: Neno - 05. 11. 2017. 10:38:22 ---Vjerovatno HC 300M , of pet šta su ih uzeli u kompletu još samo jedna radi nakon godinu i pol  >:(

--- Kraj citata ---

vjerovao ili ne, uzeo sam Acorn AG690MG i ta mi je crkla jer je voda upala unutra kroz konektor od vanjskog punjača......
s obzirom na cijenu ocekivao sam da ce bit puno bolja od ovih sa ebaya, no eto silom prilike kad sam otvorio Acorna vidio sam da je kamera IDENTIČNA onoj HC300M kameri koju sam mogao kupiti u pola cijene...
tako da više, no way da kupujem išta od tih stvari...

naknadno uzeo dvije HC300M kamere sa ebaya, i za sada bez greške funkcioniraju, prijašnja HC500M nakon reseta na tvornicke postavke isto funkcionira...

usput, ako nekom zatreba, Suntek šalje i rezervne dijelove za te kamere, npr matične ploče, IR senzore i ostale stvari pa ako vam se pokvare kontaktirajte ih...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju