Foto, video, glazba, priče, umjetnost i PUTOPISI > Lovačke priče

> Lovacke price-istiniti dozivljaji <

<< < (23/23)

ivod:
Jako lijepo, kolega Mladene, ni Turgenjev se ne bi posramio. Mene je priča vratila u djetinjstvo, u rane 70-te, kad sam se inficirao lovom. Tada su u Lovačkom vijesniku pisali Bogdan Stopar, Lazar Raić, pa Vlatko Šarić opisivao svoje predivne "Susrete s lisicama"... Kad smo već kod Vlatka Šarića, zna li itko jesu li te prekrasne pripovjetke ikad publicirane kao jedna cjelina ? Od mene veliki kompliment, kako za literarni stil, tako i za zavidnu razinu pismenosti, koja je u Hrvatskoj na jezivom nivou, pa i profesionalni lektori propuštaju gafove kao "jel" umjesto "jer", "ju" umjesto "je" i "sumlja" umjesto "sumnja"... uf

zloocko:
Lijepa priča    z14

fazan:
Uvaženi kolega Laufer 223 !
 Sa malim zakašnjenjem dozvolite mi da Vam se zahvalim na ugodnim trenutcima  dok sam čitao Vaš zapis iz lova .
Podsjetili ste me na moje početke bavljenja lovstvom  i sve ono što sam kroz puno godina doživio sudjelujući  u lovnim aktivnostima  , a Bog mi nije dao znanja i mogućnosti da na takav način poput Vas prezentiram kolegama i ljudima koji vole takav način života, istinu i ljubav spram prirode !
Ne bih želio da krivo shvatite  , no Vaš prilog ovom Forumu je ne nešto što Vas i nas diže iznad običnog  i svakodnevnog.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju