Divljač > Lovište

Krađa opreme iz lovišta

(1/3) > >>

valdop:
danas, subota, otišao na posao pa kako posla i nemam bog zna kakvog nazovem prijatelja-kolegu lovca jer znam da je na terenu. uz uobičejenu konverzaciju za dobro jutro počne i kuknjava: pa zamisli što mi se dogodilo, dođem do jedne od svojih kamera za kontinuirano snimanje kad ono nema kamere, neko prerezao žicu od akumulatora do kamere, prerezao remen kojim je kamera bila vezana za drvo. a da budem iskren zvao sam ga radi toga da mi potvrdi prednosti kamere, tj. snimanja terena na koji dolazi divljač. naravno on mi je potvrdio da je kamera potpuno ok ako ti ju niko ne ukrade. kaže nakon toga : odoh vidjeti jel bar druga na mjestu. nisam ga zvao kasnije, opet ću sutra ujutro, nek se malo smiri, znam kako bi meni bilo da mi se to dogodi.

Expresica:
Ja sam to rijesio malo drugacije,jos jedna kamera je u blizini a i onako kao potajno sam rekao nekim kolegama da imam po dvije kamere (bolje nego da sam objavio na radio Banovini) i nitko ne dira bar do sada.
Ona prva nije problem ali zato ona di nitko nezna odkuda bi mogla da cvrkne dois

bena:
hehe....dobra idea expres d4

7X64:
Expresica nazalost ali istinito da se tako mora raditi ali to je ta nasa gorka istina imo sam onaj najnoviji sat za svinje da vidite kad su bile tu.Nije skup kao kamera ali opet 500kuna sam ga platio i nesto je a sajla odrezana,sad sam kupio ponovo ali ga nisam postavio jer sam isto tako razmisljo da stavim kameru ali nekako u strahujem da cu izgubiti neke prijatelje (lazne)ali probat cu to sigurno.

TOMISLAV KT:
To je stvarno jadno kako nisko se mogu spustiti naši "prijatelji" lovci. Kod mene još nije bilo krađa vrijednijih stvari, ali sad smo u izgradnji spremišta za zrnatu hranu itd. i ako ostane koja posuda za malter sutradan je nema. To u Pevecu košta nekih 30-ak kn.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju