Divljač > Lovište

Radovi u lovištu

(1/166) > >>

Vanja:
Ovu temu sam otvorio jer je vrlo važna. Sastavni dio svakog lovca je prvenstveno rad u lovištu i uzgajanje i očuvanje divljači a tek završni korak je odstrijel divljači-plod lovčevog rada. Ovdje možete iznositi svoje radne akcije i radove u svojim lovištima.
Mi ovih dana imamo akciju tarupiranja. Radi se punom parom  ;)
Jučer smo počeli tarupirat jednu livadicu cca 100X50 m2.
Našli smo u travi dva laneta, stara možda 2-3 dana. Rekao sam traktoristi da ostavimo livadu na miru, da ih srna može kasnije nači. živ sam se pojeo što nisam imao digič kod sebe. Ostavio sam ga u autu i išao sa "majstorom" na traktoru. ZNAčI; AKO KOSITE ILI TARUPIRATE U OVO VRIJEME, OPREZ!! :o
LANAD I TELAD SU U TRAVI! ;D

Vanja:
Očito se ništa ne radi >:( >:( >:( :'(
Več 3 tjedna nema novog posta ;D

Nikola:
Evo mi smo u nedjelju imali obavezn radnu akciju. Krčili smo puteve u lovištu. cca 40 ljudi je okrčilo oko 10 km puta s motorkama i mačetama, a iza njih nastupa "tarup". Radi se Vanja, radi z10

Jurica:
kako mi nemozemo na moru tarupirati kamen :) pitanje je sta je tarupiranje ustvarič Ja imam jednu livadu oko 500m2 na svom terenu i neznam dal da je kosim za divljac ili ostavim travu. Trava nije tipicna livadna vec niska primorska travica ali nema kamena i zemlja je uvijek zericu vlazna jer je jedno jezerce blizu. Sta da napravim sa tom livadom decki a da mi lokalni prasci i srnjaci budu zahvalnič

Nikola:
Tarup je ustvari malčer. Priključuje se na traktor ,  a mom lovištu ga koristimo za krčenje livada i puteva na kojima se pojavio korov.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju