Divljač > Lovište

Voda i Vatra u Lovistu!

(1/3) > >>

draganco:
Pogledajte ove dve Fotografije.
Usled visokog Snega, nastupili su topliji dani i pogledajte sta su Prouzrokovali?
Najvise su pogodjene hranilice za Sitnu Divljac i tek okoceni mladi Zecevi uf.



Nekaze se vala dzabe Voda i Vatra.

File:
Čim sam vidio temu sjetio sam se ovog klipića što je napravio jedan kolega,tema je vatra u mom lovištu L.D. BIOKOVO Makarska Ovo se događalo prije točno pola godine

Stipe Šibenik:
Jugo je bilo tolio jako da se miris dima osječa i u Šibeniku. Svaka čast autoru klipa na odabranoj glazbi (Maksima Mrvice)

bravarica:
Dragi Forumaši, gledajući ovaj uradak (klip) sav sam se naježio. Ono što mi u Dalmaciji proživljavamo sa požarima, riječima se ne može opisati. U životu sam bio svjedok najmanje pet, brojem 5 katastrofalnih požara na mom terenu ( između Omiša i rijeke Žrnovnice) gdje je od 1985 godine doslovno sav teren izgorio dva puta, a na pojedinim manjim lokacijama sigurno je bilo više od 10 velikih požara. To File sigurno zna, kao što i ja znam koliko je puta gorjela Makarska, Baška Voda itd. Trudiš se oko pojilica, hranilica, ubacuješ divljač, a onda kiša ne padne cilo lito i dovoljna je jedna iskrica da sav trud nestane u nekoliko sati. paci
Kažem, nema riječi koje bi to sve opisale, ali bez muke nema uspjeha. Idemo naprid. d4

File:
Žrnovnica je gorila 85 i mislim 98 99,a najveći uz ovaj požar su mi bili Hvar i Korčula koji su bili jednak pakal al me se malo manje dojmilo jer ipak Makarska je moja

VATRU GASI BRATA SPASI

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju