Lovna kinologija > Lovna kinologija

BARAK U NORVEŠKOJ

<< < (2/2)

Nermin:
Čestitam lijepa keruša i lijepa destinacija, ma ona gore ima da lovi samo loseve ( jel se tako zove životinja što vozi Djeda Mraza) a to i nije baš teško  zim 2p. Evropo dolaze naši kerovi prvo Norveška a ostali u red pa čekajte....

lovacpd:

--- Citat: Nermin - 01. 12. 2008. 20:38:15 ---Čestitam lijepa keruša i lijepa destinacija, ma ona gore ima da lovi samo loseve ( jel se tako zove životinja što vozi Djeda Mraza) a to i nije baš teško  zim 2p. Evropo dolaze naši kerovi prvo Norveška a ostali u red pa čekajte....

--- Kraj citata ---

Lijepa kujica!

Samo kako dodje do exportnog rodovnika? Ako se moze, kome da se javim

Schultz and Larsen:

--- Citat: Nermin - 01. 12. 2008. 20:38:15 ---Čestitam lijepa keruša i lijepa destinacija, ma ona gore ima da lovi samo loseve ( jel se tako zove životinja što vozi Djeda Mraza) a to i nije baš teško  zim 2p. Evropo dolaze naši kerovi prvo Norveška a ostali u red pa čekajte....

--- Kraj citata ---

To se zove irvas ili Rudolf. A los je drugo. Ma, jednostavan lov ::) naravno kad imas baraka ;)

STARI AVDZIJA:

--- Citat: mawerick - 01. 12. 2008. 23:42:36 ---Jadnica. Koliko će joj trebati vremena da savlada jezik.  fre fre

--- Kraj citata ---
jooooooooooooooj jarane meni su nešto poslali pa sam ja to morao ponavljati a da i ja ne znam šta znaći ččč eeeeeeeeee na kraju bi da zna norge jezik bolje od mene pogotovo kad ja "meza"u pitanju   dr.i hao rol
.a koga lovacpd ovo pita za exported pa to je najmanji problem,  bolan ja sam ti pojedinačni član FCI-a ;) ;D  d1 z14 z10ma

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju