Lovna kinologija > Lovna kinologija

Koje pse za lov na D.S

(1/2) > >>

Dik:
U našom društvu koristimo od pasmina:brandel brak,istarac,mađarski kopov,planinski gonič,prepeličar, naravno moj terijer i beagel













Lp iz SLO

STARI AVDZIJA:
.anatatomski jako dobro izgladaju,sugerišem kolegi Diku da slike po pasminama stavi u teme lovni psi u kinologiji ,za pasmine koje nemaju otvorene teme da ih otvori za svaku ponaosob i napiše nešto o radnim karakteristikama i iskustvu u upotrebi u lovu.pozdrav d4 z2

Nermin:
POzdrav Dik,
lijepe pse imate, ja za D.s. koristim Baraka, za bolje nisam čuo a na bolje nisam ni naučio ali to mi nije problem već koji foto aparat koristite gore. Ja imam digitalac Kodak 7 mil. pix. i kad god ga nosim u lov nikad ne odstrijelim ništa. Sada praktikujem ostavljam ga u autu kada dođem do lovišta. Žao mi je što nisam slikao ovog vepra gdje je pao i kako smo ga izvlačili sat  i po vremena iz potoka. Sreća da i poslije sat i po ova moja kuja ga trga pa sam uspio bar nešto zabilježit. dr.i
Pozdrav




STARI AVDZIJA:
čestke kolega na vepru to sa aparatom i kod mene a kako ga nisam nosio bar 2,5 decenije ne mora se sve ni uslikati svaki puta.Moram da primjetim još jednu stvar naime ti si prvi bosanskohercegovački lovac koji je obukao u lov oranž prsluk ili ga bar ja prvi vidim na slici ,još u nečemu si prvi opet čestitke. d4 :smil4226ce1d491b5:

Nermin:
Redžo hvala, a za prsluk ja ne razumijem zašto je kod nas toliki otpor prema njima. Zašto kolege neće da skontaju da lov nije zajebancija već ozbiljna stvar i da su novine svako malo pišu o stradavanju lovaca, posebno sada kada su u Bosni magle i kad je preglednost stvarno mala da nemožeš ni lovit kako treba da ne govorim ujutro prije lova na rasporedu pukne boca šljive u dva-tri kruga, još malo pa ćemo morat nosit i pancirke.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju