Lovna kinologija > Lovna kinologija

KOLIKO JE ZA VAS VAžAN LOVAčKI PAS

<< < (18/18)

Alpino:
Poznato je da bez dobrog psa nema lova,te da nema večeg zadovoljstva odstreliti pred svojim ljubimcem. Danas svi izbjegavaju psa a u lovu gledaju kako bi bili u blizini dobroga goniča ili ptičara.

nitroexpress:
lov na nisku divljač bez psa nije lov! nema većeg zadovoljstva kada pas vlasniku odnosno dreseru počinje vraćat uloženi trud koji je utrošen u dresuru  z5., bolje u lovu odstrelit jednu prepelicu pod fermom nego deset ovako. barem ja tako mislim :smil4226ce1d491b5: ;D

ciko:
nije pas zaludu čovjekov najbolji prijatelj z4

to je samo mišljenje čovjeka,

kolega kad se predstaviš u rubrici za predstavljanje reći ću ti koji je čovjeku najbolji četveronožni prijatelj, pozz

milenko:
Od djetinjstva sam imao priliku da idem u lov s pokojnim cika Djukom Hasilovim koji je imao koker spanijela i NLT ja kao djete nisam imao psa dok nisam napunio 19tu a i onda sam otisao u SAD-e kada sam vidjeo kako njegovi psi rade moj jedini cilj je bio nabaviti psa te da mogu lovit100%  mog lova je s psima zuti labrador i NLT ako ne lovim ptice lovim krupnu divljac i vodim NLT ako treba da mi pomogne naci odstrijeljenu divljac ja bi poginio za njih a vjerujte i oni za mene ne mogu da zamislim lov a da mi pas ne trckara po kampu.   :smil4226ce1d491b5: z6 :hundtrinkend:
Imao sam priliku ili ne priliku gdje mi je najbolji prijateljudario psa nogom i rekao sam mu da mu se tonije vise ponovilo ako mu pas smeta da mi kaze i ja cu to srediti inace bi moglo doci do krvi ako se ponovi. u lovu mi pomazu a kuci cuvaju kucu i ne moze promasiti da neko dodje a ja ne znam.
Kod mene ima znak na ogradi koji kaze cuvaj se psa i onda ide ne obracaj paznju na psa pazi se gazde.
Ili ja ne zovem 911 ja zovem  2p 357 magnum Postovanje Milenko

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju