Lovna kinologija > Lovna kinologija

Njemački lovni terijer ili Alpski brak jazavčar

<< < (3/6) > >>

antoniog:

--- Citat: kristijanko - 13. 01. 2011. 22:42:28 ---kod nas ....povišeni brakovi .......bolje trče

--- Kraj citata ---
Jeli daješ garanciju na te povišene brakove koje hvališ , i ako daješ , idemo kod  javnog bilježnika potvrdit da bolje trče od ostalih pasa .

uskok:
Ličaninu moj samo Njemacki lovni terijer i ništa drugo....

I zapamti...

Što mogu drugi moze i terijer,ali što moze terijer ne mogu drugi ! teaa




mika:

--- Citat: uskok - 14. 01. 2011. 00:24:21 ---Ličaninu moj samo Njemacki lovni terijer i ništa drugo....

I zapamti...

Što mogu dr d4 d4ugi moze i terijer,ali što moze terijer ne mogu drugi ! teaa






--- Kraj citata ---

Ljepo rečeno

HERCEGOVAC:

--- Citat: likabrinje - 13. 01. 2011. 16:56:45 ---Poštovani lovci molim savjet oduvjek sam htio imat NLT,ali ipak imam Brakove,i zadovoljan sam sa njima ali neostvarena želja mi je taj mali srčani pas.Pa molim za misljenje dali su vam bolji teijeri ili Brakovi ,razlike njihove itd......

--- Kraj citata ---
Zavisi sta mislis loviti sa psom i zasta ga mislis obucavati ako je to za lov DS po meni je bolji brak( jer nije toliko srcan i manje strada od DS i izgleda mi razumni), a za jamarenje NLT, a ja drzim NLTa  happi happi a lovim DS. nemoj pogresno shvatiti sa posavcima lovim DS a NLT je tu cisto reda radi uvjek bio po jedan pa neka i dalje bude  happi happi kad prigusti on upada u šikaru.

HERCEGOVAC:

--- Citat: uskok - 14. 01. 2011. 00:24:21 ---Ličaninu moj samo Njemacki lovni terijer i ništa drugo....

I zapamti...

Što mogu drugi moze i terijer,ali što moze terijer ne mogu drugi ! teaa






--- Kraj citata ---
hahahaha smijesna zagonetka šta to moze NLT sto nemogu drugi heheh

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju