Lovna kinologija > Lovna kinologija

Stradavanje pasa u lovu

<< < (23/23)

velimir:
Gdje su sada društva ljubitelja životinja da pokrenu istragu protiv počinitelja, kad treba  :pferd: po lovcima odmah su tu !

grom:
Nažalost doživio sam svašta i ostao bez dosta pasa. I sadašnji stari breton je bio otrovan ali je preživio. Vjerojatno jer je lajao na majmune koji prolaze putem uz ogradu. S time da je bio i vezan. Znači pas vezan i ograđen laje na svome na nepoznatu osobu i taj netko ga otruje ili gađa kamenjem. I sada pobjegne u kućicu ako se ja sagnem po kamen, razlog tome je samo jedan. Dvojica idiota kada prođu pas se slomi lajući i režeći, nije to tek tako. Njima sam rekao što sam imao i ne prolaze više tuda. Jebem ti zakon i posao kad ne smiješ nekome dati što je zaslužio. Blažena Amerika, ajde neka tamo netko zlostavlja psa na privatnom posjedu.

šokac:
Po meni psi u lovu rijetko stradaju od takvih stvari .
Iskreno (možda i griješim , mislim da pas neće baš olako progutati tako nešto .

Uglavnom ako je riječ o stradavanju pasa u lovu kako tema kaže, onda
je više riječ o ovakvim stvarima .

Ovo je samo jedno od pet stradavanja ovog psa .

Zato , svatko tko stoji na štandu i  kad promaši vepra neka zna da ga
je netko istjerao i ide za njim .

grom:
Slažem se, imao sam i toga prije dosta. Ako mogu pse od prijatelja hvatam i vežem, bar onog glavnog. Ode to par km daleko, a vepar se umori i stane ali uvijek ima snage za razbacati pse. Kod nas je veliki problem jer je brdo i ima par sati do auta. Lako je ako pas hoda pa polako, kad ga moraš nositi gadno je. Zbog vuka i takvih stvari odavno nemam goniče.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju