Lovna kinologija > Lovna kinologija

Tražim uzgajivačnicu HANOVERSKIH KRVOSLJEDNIKA

<< < (3/16) > >>

dean:

--- Citat: LOVAC - 29. 10. 2008. 11:36:46 ---http://forum.lovac.info/index.php?topic=107.0

Pošto ih Gogo uzgaja vjerojatno zna uzgajivače u Hrvatskoj  d1
     goran.andrasevic@hotmail.com

--- Kraj citata ---
Gogo se baš nije proslavio jer nikome nije niti na jedno pitanje odgovorio. Niti od kud su psi, niti koliko s kojim ima potraga i tako dalje i tako bliže.

dean:
Pozdrav i dobro nam došao!  d4  z10  Vjerujem da će admin taj post admin premjestit u predstavljanje.
A kaj se tiče krvosljednika, ja bi da sam na tvom mjestu išao u Sloveniju. Oni su u toj disciplini barem 20 godina ispred nas. Imaju i uzgojne preglede za krvosljednike i takmičenja. Sigurno ćeš tamo imati i veći izbor pasa. Ako te još kaj zanima, samo pitaj. Zato smo tu, da jedni drugima pomognemo.

Zoran:

--- Citat: dean - 29. 10. 2008. 11:52:29 ---Pozdrav i dobro nam došao!  d4  z10  Vjerujem da će admin taj post admin premjestit u predstavljanje.
A kaj se tiče krvosljednika, ja bi da sam na tvom mjestu išao u Sloveniju. Oni su u toj disciplini barem 20 godina ispred nas. Imaju i uzgojne preglede za krvosljednike i takmičenja. Sigurno ćeš tamo imati i veći izbor pasa. Ako te još kaj zanima, samo pitaj. Zato smo tu, da jedni drugima pomognemo.

--- Kraj citata ---

nemoj kod slovenaca kupovati! ja da sam na tvom mjestu ja bi otiso u NJEMACKU! mislim da oni imaju malo vise stoljeca iskustava od slovenaca!  lizi

almir:

--- Citat: Zoran - 29. 10. 2008. 11:57:59 ---
--- Citat: dean - 29. 10. 2008. 11:52:29 ---Pozdrav i dobro nam došao!  d4  z10  Vjerujem da će admin taj post admin premjestit u predstavljanje.
A kaj se tiče krvosljednika, ja bi da sam na tvom mjestu išao u Sloveniju. Oni su u toj disciplini barem 20 godina ispred nas. Imaju i uzgojne preglede za krvosljednike i takmičenja. Sigurno ćeš tamo imati i veći izbor pasa. Ako te još kaj zanima, samo pitaj. Zato smo tu, da jedni drugima pomognemo.

--- Kraj citata ---

nemoj kod slovenaca kupovati! ja da sam na tvom mjestu ja bi otiso u NJEMACKU! mislim da oni imaju malo vise stoljeca iskustava od slovenaca!  lizi

--- Kraj citata ---
tak je tam ima i bavariše i hanoveriše ako veliš samo švajshund mozda ti prodaju krivoga teaa
ako se odluciš za njemacku javi se u pm mozda ti mogu pomoci adijos amigos 2p

EPABRET:
HVALA NA DOBRODOŠLICI, NADAM SE DA ČU I JA MOĆI OVDJE NEKOM NEKAD POMOČI, I UZVRATITI POMOČ. NJEMAČKA MI JE DALEKO AL SLOVENIJA I SRBIJA IGRAJU, S TIM DA BI JA NAJRADIJE NABAVIO ŠTENE KOD NAS.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju