Lovna kinologija > Lovna kinologija

Tražim uzgajivačnicu HANOVERSKIH KRVOSLJEDNIKA

<< < (13/16) > >>

EPABRET:
HVALA.. z2

Lazar:
nije lako u njemackoj kupit takvog psa iz dobre linije,nece da ga prodaju svakom i tu se sa parama nemoze mnogo postic

EPABRET:
A ŠTA VI PREPORUČUJETE G. LAZAR

Zoran:
kao prvo je kod vecine njih da sve znas o pasmini, drugo da si vec vodio tu pasimu ili neku slicnu tj krvosljednika, i da ces sa tom pasminom, poloziti sve one ispoti sta je sljeduju!( u nekim rokovim) svakako sve vezano uz ugovor!
 to su naj cesce kriterije sta traze! i svakako da si lovac!
mislim da ja almir imo slicno iskustvo ako se nevaram!  z1

kod mene je stvar drugacija jer  sam ja dobio stene na poklon! pa mogu kako hocu sva sreca!  pic
a kriterije su bili te i kod toga uzgajivaca iste skoro!
samo sta ja trebam psam jos odvesti na utakmice u austriju!  superti
nije da moram vec sam obeco, pa zato!

PinzHunter:
kolege Lazar i Zoran su u pravu. Nije lako nabaviti stene u njemackoj jer uzgajivaci paze na sve i zahtijevaju mnogo od buduceg vlasnika. Mislim ipak da treba pokusati, pa negdje ce upaliti, samo se nemoj razocarati sa stavovima koji vladaju u Austriji ili Njemackoj.
Cisto sumnjam da ce pristati na trgovinu na ono: dodjem i kupim.Moraces par puta ici kod njih jer oni zele vidjeti da li si stvarno zeinteresiran i "zaljubljen" u pse. Obicno se ovakvo poznanstvo svede na to da te maksimalno ispituju za iskustvo, uvjete drzanja, okolinu u kojoj uzrasta stene itd..

sve ovo zvuci banalno i mozda pretjerano, ali samo ti zelim skrenuti paznju na to da nece biti lako bar sto se tice njemacke i austrije.

pozz

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju