Lovna kinologija > Lovna kinologija

Tražim uzgajivačnicu HANOVERSKIH KRVOSLJEDNIKA

<< < (15/16) > >>

Zoran:

--- Citat: Nikola - 29. 10. 2008. 18:20:57 ---
--- Citat: Zoran - 29. 10. 2008. 18:11:17 ---ja bi jos reko bolje ti je se potruditi da ga kod njih kupis nego bilo drugdje!
kod njih ces dobiti ono sta trzis! sve ostalo je 3 klasa!

--- Kraj citata ---
Zašto bi uzimao kod nas.. znaš i sam na njemačko govno ljepše miriše od našeg...vjerovatno je i njihovo jestivije od našeg..
I ovo čitam, Slovenija, Njemačka, Austrija... ma dajte...
Za ono što ti treba možeš obučiti svakog psa te pasmine (bavarac ili hanoveranac) kupljenog kod nas..


--- Kraj citata ---

zato sto ja tako mislim!
ja koje sam njeu uzgajivacnice predlozio malo pogledaj o kome se radi pa cemo dalje!
---------------------------------------------------------------------------------
ako cemo sad moze i nova tema!
za mene nije uzgajivac koji drzi pse na lancu,
za mene nije uzgajivac koji drzi pse u boxovima 1m x 1m
za mene nije uzgajivac koji sa psom ima polozen ipo i exterijer pa onda uzagaja pse!
za mene nije uzgajivac lovackih pasa onaj koji nije lovac!

da i takvih je u HR po naj vise! svaka cas izuzetcima, ja jos nisam naso uzgajivaca u HR, koji uzagaja VAJMARCE onako kako ja mislim da treba!
e.sad neka moderni otvori novu temu! o uzgajivacima!

ps. ovo sa njemackom je zapocelo kad je jedan uvazeni kolega zapoceo sa slovencim!

EPABRET:
SVAKA ČAST ISTRIJANIMA I POSAVCIMA, NAŠE SU PASMINE ODLIČNE. AL ŠTA ČU KAD MI JE OKO ZAPELO ZA OVOG PSA.

draganco:
Tobi Pasce trebalo ovako izgledati!
Ima ponekad u oglasima ovde u Austriji na prodaju,ali ne tako cesto.

Nikola:

--- Citat: Zoran - 29. 10. 2008. 18:40:29 ---
--- Citat: Nikola - 29. 10. 2008. 18:20:57 ---
--- Citat: Zoran - 29. 10. 2008. 18:11:17 ---ja bi jos reko bolje ti je se potruditi da ga kod njih kupis nego bilo drugdje!
kod njih ces dobiti ono sta trzis! sve ostalo je 3 klasa!

--- Kraj citata ---
Zašto bi uzimao kod nas.. znaš i sam na njemačko govno ljepše miriše od našeg...vjerovatno je i njihovo jestivije od našeg..
I ovo čitam, Slovenija, Njemačka, Austrija... ma dajte...
Za ono što ti treba možeš obučiti svakog psa te pasmine (bavarac ili hanoveranac) kupljenog kod nas..


--- Kraj citata ---

zato sto ja tako mislim!
ja koje sam njeu uzgajivacnice predlozio malo pogledaj o kome se radi pa cemo dalje!
---------------------------------------------------------------------------------
ako cemo sad moze i nova tema!
za mene nije uzgajivac koji drzi pse na lancu,
za mene nije uzgajivac koji drzi pse u boxovima 1m x 1m
za mene nije uzgajivac koji sa psom ima polozen ipo i exterijer pa onda uzagaja pse!
za mene nije uzgajivac lovackih pasa onaj koji nije lovac!

da i takvih je u HR po naj vise! svaka cas izuzetcima, ja jos nisam naso uzgajivaca u HR, koji uzagaja VAJMARCE onako kako ja mislim da treba!
e.sad neka moderni otvori novu temu! o uzgajivacima!

ps. ovo sa njemackom je zapocelo kad je jedan uvazeni kolega zapoceo sa slovencim!

--- Kraj citata ---
Ma tko bi tebi udovoljio..
Za lovačkog psa je najbitnije da lovi redovito..
SAd hoće li mu boks biti 1x1 ili 1,5x1,5 manje bitno (netko živi u vili a netko bome i u garsonjeri)... ako je u lovu redovito..

Zoran:
mislim samo na uzgoj sad kod tih 1x1 metar!
a da nisu redovito u lovu itd...!
ili bar da se istrcava!

ali da meni jos niko nije udovoljio!  gss

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju