Lovna kinologija > Lovna kinologija

>Vas lovacki pas u Markiranju, Aportiranju itd<

<< < (4/65) > >>

mijo:
STA VAM SE čINI OD OVIH SLIKA




Bobi:
Odlicne slike, stvarno se imate s cime pohvaliti, ja bi samo zamolio Viktora da stavi slike od svoje mlade kuje, jer ja sam bio 2-3 puta s njime kada je kujica stvarno slikana u prekrasnim fermama...
Bezveze je da ja stavljam slike njegovog psa, zato

VIKTORE AJDE NEMOJ DA CEKAMO  ;D ;D ;D

draganco:
mijo>cini nam se da ima nesto ;D, da nije mozda sljukač

mijo:
nije nije to je fazan ušao u gusto-marka na šljuku je malo drukčija ;D

Viktor:
Lijpe pas nema šta!!!!!

Bobi sad mi je neugodno hehehehehehe

Več sam stavio u druge teme pa nisam htio i ovdje. Jučer sam imao dvije marke nažalost u mrak pa nisam mogao slikati. Vjetar je bio savršen i tukla je u zaista impresivnoj brzini po 200 metara terena lijevo i desno, koliko je to polje i široko, i onda prvo ukopavanje u marku sa visokim nosom kojeg je u sljedečoj sekundi kada je još malo jače puhnulo digla u maximum koliko može.............kad se sjetim proču me trnci......to nema cijenu.........u oba navrata jato jarebica po procjeni 10 komada u svakom jastu. Jarebice sam ja osobno kroz par mjeseci pripremio za ispuštanje i u hranilišta stavio Gamekeep isada su mi tamo več 6 mjeseci....sada treniram ko car  :D :D :D :D :D

Jedna fotka od pred tjedan dva gdje je iz trka provjeraval vjetar onda mi za konačnu marku crknu baterije arghhhhhhhhhhhhhhh........









I jedna sa Bobijem sokolarom  ;D ;D :D :D



Pozdrav Viktor

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju